Nadal trzy osoby podejrzane, kolejny przypadek zachorowania w lubelskim

  • 23.03.2020, 09:31
  • bp24_Marta_Stefaniak
Nadal trzy osoby podejrzane, kolejny przypadek zachorowania w lubelskim
Nadal oczekujemy na wynik badania trzech osób przebywających na oddziale zakaźnym bialskiego szpitala. Występuje u nich podejrzenie zachorowania na koronawirusa. W lubelskim pojawił się kolejny przypadek zarażenia się COVID-19.



- Informuję, że na terenie województwa lubelskiego mamy jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.  Potwierdzone wyniki zakażenia SARS-CoV-2 dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat, z powiatu lubelskiego, w stanie dobrym, który przyjechał z kraju o dużej transmisji wirusa - informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody.



Na dzień 23 marca na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 40 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.



Aktualnie, na terenie województwa lubelskiego, 18 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 3271 osób jest poddanych kwarantannie, a 5504 osób jest objętych nadzorem służb sanitarnych.
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
24.03.2020, 09:22
Te wyniki to przyjdą do czerwca ?
Zenek
Zenek 23.03.2020, 21:18
Wirówka do testów wirusa kosztuje 98000 zł. Wyniki w 6 godzin. Zróbcie zbiórkę publiczną na szpital. Każdy może być chory.
Tvpinfo
Tvpinfo 24.03.2020, 12:44
Państwo może dofinansować takie urządzenie jeżeli tylko szpital wyrazi chęć zakupu.
japitole
japitole 23.03.2020, 18:15
1 miejsce w rankingu - ja się pytam w jakim?
Antek
Antek 23.03.2020, 17:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Antek
Antek 23.03.2020, 17:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

fruto
fruto 23.03.2020, 15:24
jeden z większych szpitali a testy wysyłane choć laboratorium jest co za pop-----y Kraj
Jan 2
Jan 2 23.03.2020, 13:20
Przecież jesteśmy gotowi jak nigdy dotąd
Najgotowsi na świecie. Wszystko jest w dowolnych ilościach. A jak niema to wraże plotki i robota imperialistów lewaków i cyklistów
Kubaguzik
Kubaguzik 23.03.2020, 13:16
Merkelowa ma racje smiejac sie z polskich testow na ktore trzeba czekac 3 dni. Władza chce mieć monopol na testy których nie mogą wykonywac prywatne laboratoria ponieważ zaburzyło by to całą propagande którą sieją o 600 osobach zakażonych. W rzeczywistosci są to dziesiątki tysięcy.
transior
transior 23.03.2020, 13:11
Już jest
asdf
asdf 23.03.2020, 12:16
czekać na wyniki kilka dni... śmiech na sali
Maria
Maria 23.03.2020, 10:52
Co oznacza "podejrzane"??? Przez kilka dni nie zrobiono tym pacjentom testów??? Czy zrobioni im testy i ale nie ma wynikow (przez tyle dni,dziwne, zwłaszcza że tego jednego pacjenta udało się szybko zdiagnozowac)? Czy sa potwierdzone ale zeby nie siac paniki oficjalne wyniki są skrupulatnie ukrywane?
Podobnie jest z lakonicznym określeniem "chorób wspolistniejacych" przy oficjalnych zgonach na Covid 19. Jakich konkretnie nikt nie okresla? Migotanie przedsionków, cukrzyca, kamica nerkowa, hemoroidy, choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze czy kurzajka na lewej stopie.
Baszka
Baszka 23.03.2020, 12:16
Mnie też to zastanawia, dlaczego osoby publiczne rano mówią że będą miały robiony test a po kilku godzinach jest info z wynikiem? A szary człowiek musi kilka dni czekać?! Są sorty gorsze i lepsze? Czy odgórnie szpital ma zakaz informowania? Ja bym wolała wiedzieć czy w Białej jest oficjalnie czy nie ma .
Maria
Maria 23.03.2020, 10:51
Co oznacza "podejrzane"??? Przez kilka dni nie zrobiono tym pacjentom testów??? Czy zrobioni im testy i ale nie ma wynikow (przez tyle dni,dziwne, zwłaszcza że tego jednego pacjenta udało się szybko zdiagnozowac)? Czy sa potwierdzone ale zeby nie siac paniki oficjalne wyniki są skrupulatnie ukrywane?
Podobnie jest z lakonicznym określeniem "chorób wspolistniejacych" przy oficjalnych zgonach na Covid 19. Jakich konkretnie nikt nie okresla? Migotanie przedsionków, cukrzyca, kamica nerkowa, hemoroidy, choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze czy kurzajka na lewej stopie.

Pozostałe