#NieKłamMedyka akcja na bialskich klatach

  • 27.03.2020, 18:49
  • Bp24_Magda_Sielska
#NieKłamMedyka akcja na bialskich klatach
Również bialscy ratownicy apelują o nieokłamywanie ich przy zgłoszeniach zagrożenia życia i zdrowia. Apelujemy razem z nimi nie okłamujcie dyspozytora przy zawiadomieniach. Pozwoli to przygotować się w odpowiedni sposób służbom. 

Informacje dostaliśmy od jednego z naszych czytelników na Kontakt BP24. - Na jednym z bialskich osiedli pojawiły się "ogłoszenia informacyjne" związane z kampanią #NieKlamMedyka. Zostały one wywieszone przy wejściu do bloku przy ulicy Żeromskiego 52,54,56, a nawet na niektórych samochodach - informuje czytelnik. Mieszkańcy Białej Podlaskiej sami wywieszają informacje o tym, żeby nie kłamać medyka.

Apelujemy o informujemy medyków o waszych dolegliwościach, podejrzeniach to może uratować wiele osób.

Bp24_Magda_Sielska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
27.03.2020, 19:47
Bialska izba przyjęć zakaźnych kompletna porażka i zlewka

Pozostałe