Cztery osoby oczekują na wynik

  • 01.04.2020, 14:08
  • bp24_Marta_Stefaniak
Cztery osoby oczekują na wynik
W Białej Podlaskiej cztery osoby oczekują na wynik dotyczący zachorowania na COVID-19. Dotychczasowe wyniki spływające do szpitala są negatywne.



- Dotychczasowe wyniki są negatywne. Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajdują się cztery osoby z podejrzeniem koronawirusa. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wyniki - informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
B
B 02.04.2020, 12:51
No proszę. Jest dzisiaj 2.04 godz 11 23 i czytam, że nadal nie ma wyników. Mają zastraszające tempo. Czy tylko ja tego nie rozumiem? A może rozumiem. Wszystko zmieni się po 10 maja. Testy będą szybkie i w wykonywana dla tych z podejrzeniami a nie tylko z objawami. Sanepid stanie się bardziej przyjazny, prezydent właściwy itp. Problem tylko w tym, jak żyć ......... do 10 maja.
Bialczanka
Bialczanka 01.04.2020, 21:51
A czemu zatajają informacje ze na oddziale neurologicznym leży pacjent u którego żony w testach na koronawirusa wyszedł wynik pozytywny, czyli zakażona. Czekają teraz na jego wynik
Kubaguzik
Kubaguzik 01.04.2020, 20:47
Co z osobą która została przewieziona do Siedlec z wykrytym koronawirusem? Dlaczego zamknęli oddział neurologiczny na którym leżała?
Ewa
Ewa 01.04.2020, 19:13
A Pacjent z neurologii jest w tych 4 osobach ujęty? Bo podobno cały oddział zamknęli. A ratownicy którzy go wieźli mają chodzić do pracy w pogotowiu i na SOR bo bialski sanepid uważa że nie muszą się izolować. Żona pacjenta ma potwierdzony COVID. Co będzie gdy się okaże że pacjent też ma? Zamkną pogotowie i SOR?
M
M 01.04.2020, 18:40
Tak ale hospitalizowana jest w Siedlcach
Bialczanin 1
Bialczanin 1 01.04.2020, 18:08
Ciągle czytam, że Szpital czeka na wyniki. Czy te wyniki kiedyś przyjdą? Ile się czeka w Białej Podl. na wyniki tydzień czy dłużej? Czy to oznacza, że nowa dyrekcja Szpitala chce mieć dobre wyniki epidemiologiczne? Może są nagrody za to, że mało wykrywa się korono? Ludzie nie dajcie się zwodzić .
Napiszcie ile testów robi się w bialskim Szpitalu.
M
M 01.04.2020, 18:41
W Bialskim szpitalu nikt nie robi testów tylko Lublin i Puławy
Ewa
Ewa 01.04.2020, 17:48
Czy to prawda że oddział neurologii w Białej jest zamknięty z powodu podejrzanego pacjenta? Bo doszły mnie słuchy że jest pacjent którego żona ma potwierdzony COVID a ratownik który go wiózł do szpitala pracuje w pogotowiu i na SOR. Sanepid bialski nie widzi problemu - ma pracować dopóki nie przyjdą wyniki pacjenta z neurologii, a co jeśli będą pozytywne to zamkną cały SOR i pogotowie na warszawskiej??? Bialski sanepid rządzi się swoimi prawami jak widać! W normalnym mieście ratownik byłby już na samoizolacji do czasów wyników żeby nikogo nie narażać, ale nie w Białej gdzie dopiero panie z pogotowia wzięły się za zamawianie maseczek chlopakom ....
Kubaguzik
Kubaguzik 01.04.2020, 17:26
Co z osobą która została pilnie wywieziona do Siedlec żeby ukryć fakt bytu koronawirusa w bialskim szpitalu?
Popielniak
Popielniak 01.04.2020, 16:46
Podobno z Huszleewa jedna osoba potwierdzona
Gość
Gość 01.04.2020, 19:11
A dlaczego np.kierowcy tirów wracający np.min z Włoch normalnie w biascanie robią badania techniczne itp.?jedno przeczy drugiemy, masakra
Bialczanin
Bialczanin 01.04.2020, 14:42
Na początek testom powinno się poddać cały personel szpitala, a zwłaszcza przebadać lekarzy.

Pozostałe