Łomaska inwestycja w konkursie. Zagłosuj i wygraj

  • 10.04.2020, 10:32
  • bp24_Karolina_Jaszczuk
Łomaska inwestycja w konkursie. Zagłosuj i wygraj
Zmodernizowane tereny starej cegielni zakwalifikowały się do konkursu na najciekawszą modernizację 2019 roku. Można oddać swój głos w internecie i wziąć udział w losowaniu nagród.Inwestycja "Zagospodarowanie terenu wokół stawów po byłej cegielni w Łomazach" zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Można oddać na nią swój głos do 11 maja za pośrednictwem strony internetowej. Aby głos był ważny należy potwierdzić go przez podany adres e-mail.Spośród głosujących wylosowane zostaną trzy osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na galę na Zamku Królewskim oraz dwudniowy wyjazd na wizytacje obiektów w Polsce.W skład Kapituły Konkursu wchodzą prezydenci, burmistrzowie, starostowie, wójtowie, szefowie firm budowlanych i architektonicznych, prywatni inwestorzy różnych branż oraz najważniejsze izby budowlane, instytucje, rektorzy uczeni z Polski i zagranicy.bp24_Karolina_Jaszczuk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łomaziak
Łomaziak 11.04.2020, 12:02
Ten bubel jaki Wójt zrobił nie zasługuje nawet na odwiedzanie. Wstyd tyle pieniędzy poszło na taki szmelc. Wszystko na odwal robione jest wctej gminie.

Pozostałe