POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Ze straży na wybiegi świata i Wielki Mur Chiński

  • 23.05.2020, 15:00
  • bp24_Karolina_Jaszczuk
POZYTYWNIE ZAKRĘCENI: Ze straży na wybiegi świata i Wielki Mur Chiński
Anna Sworczuk przyznaje, że jej pasją początkowo była fotografia. Nie przypuszczała jednak, że swoje życie zawodowe i przyszłość zwiąże z modelingiem. Zwiedziła wiele odległych stron świata i rozpoczęła pracę, ale nie zapomniała o strażackich zamiłowaniach rodem z Dołhy.
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n- Fotografią interesuje się od dziecka. W pierwszej gimnazjum uczęszczałam na dodatkowe zajęcia fotograficzne, jednak nigdy nie przypuszczałam, że będę pracowała przed, a nie za obiektywem. Moja przygoda z modelingiem rozpoczęła się dość przypadkowo - wspomina Anna. Podczas finału WOŚP w Dołdze uczestniczyła w pokazach prowadzonych przez modelki z Warszawy. Po zakończonym spotkaniu szefowa agencji wręczyła jej wizytówkę i zaproponowała współpracę. - Po kilku dniach namysłu postanowiłam zadzwonić na podany numer i wszystko ruszyło jak lawina. Sesje, tworzenie portfolia, castingi - dodaje.
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\nW wieku 17 lat podpisała swój pierwszy dwumiesięczny kontrakt do stolicy Chin. - Już wtedy wiedziałam, że jest to coś, co chciałabym w przyszłości robić. Poza wieloma sesjami i pokazami zostałam nominowana do konkursu „Miss Auto Model 2014” w którym zdobyłam tytuł ll Vice Miss - opowiada.
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n\\\\\\\"\\\\\\\"
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n\\\\\\\"\\\\\\\"
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\nKonkurs rozbudził w niej ciekawość. Postanowiła przekonać się jak organizowane są konkursy tego typu w naszym kraju. - Po powrocie z kontraktu i zaledwie trzymiesięcznym pobycie w Polsce wyleciałam na swój kolejny, również dwumiesięczny kontrakt, tym razem do stolicy Tajwanu. To właśnie tam świętowałam swoje osiemnaste urodziny. Następnym państwem, w którym pracowałam jako modelka były Indie.
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n\\\\\\\"\\\\\\\"
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\nJako ciekawsze z doświadczeń związane z modelingiem wymienia sesję na Wielkim Murze Chińskim. - Fajną przygodą była również prezentacja nowego produktu marki Yves Saint Laurent. Pokaz odbył się na lodowisku, na którym w pierwszej kolejności tańczyła para łyżwiarzy figurowych. Później po tym samym lodowisku chodziłyśmy w kilkunasto centymetrowych szpilkach - mówi Anna. W jej pamięci utkwiła także sesja dla magazynu ARCZ na Tajwanie. Miała okazję zaprezentować na sobie biżuterię wartą kilkadziesiąt milionów złotych. Zdjęcia odbywały się w obecności kordonu ochroniarzy.
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n\\\\\\\"\\\\\\\"
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\nMając 19 lat Anna Sworczuk wystartowała również w wyborach Miss Lubelszczyzny, gdzie udało się jej dojść do finału.
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n- Cieszę się, że w tak młodym wieku miałam możliwość wylecieć sama do tak odległych krajów. To bardzo kształtowało mój charakter i uczyło samodzielności oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach - wyznaje miss.
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n\\\\\\\"\\\\\\\"
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n\\\\\\\"\\\\\\\"
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\nPoza modelingiem jej pasją jest również pożarnictwo. Od kilku lat jest druhną Ochotniczej Straży Pożarnej w Dołdze. Co roku bierze udział w zawodach sportowo-pożarnicznych i staje na podium wraz ze swoją drużyną.
\\\\r\\\\n

Anna z wykształcenia jest inżynierem budownictwa. Obecnie pracuje w swoim zawodzie w Międzyrzecu Podlaskim. - W październiku planuję rozpocząć niestacjonarne studia magisterskie o tym samym kierunku. Studia i pracę dziele oczywiście z modelingiem. Cały czas współpracuję m. in. z kilkoma sklepami odzieżowymi zarówno w Warszawie jak i w naszej pięknej Lubelszczyźnie - wyjaśnia.


\\\\r\\\\n\\\\\\\"\\\\\\\"  \\\\\\\"\\\\\\\"
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n\\\\\\\"\\\\\\\"
\\\\r\\\\n
\\\\r\\\\n 
bp24_Karolina_Jaszczuk

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe