Śmierć na torach. Osoba rzuciła się pod pociąg

  • 24.05.2020, 01:10
  • bp24_Karolina_Jaszczuk
Śmierć na torach. Osoba rzuciła się pod pociąg
W okolicy przejazdu kolejowego na ul. Sidorskiej doszło do tragedii. Osoba, rzuciła się pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Poniosła śmierć na miejscu. 



Do zdarzenia doszło w sobotę (23 maja) około godz. 23.30. W okolicy przejazdu kolejowego na ulicy Sidorskiej przy granicy miasta, ktoś rzucił się pod pociąg ze składem towarowym. Maszynista widząc osobę, próbował jeszcze wyhamować skład. Niestety się nie udało. - Wszystkie czynności, które odbywały się na miejscu były prowadzone pod nadzorem prokuratora. Ustalamy tożsamość człowieka, który zginął - informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. W chwili zdarzenia zbadano maszynistę na zawartość alkoholu, był trzeźwy.



Na miejscu pracowały służby: straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe oraz straż ochrony kolei.



 
bp24_Karolina_Jaszczuk

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z
Z 29.05.2020, 15:34
Żegnaj Remku
Kolega
Kolega 28.05.2020, 09:18
Do zobaczenia Remek...
Monmm
Monmm 27.05.2020, 19:00
Kto to był ??
Marek
Marek 26.05.2020, 14:26
Marksizm czyli Antykultura, który jest dominującą ideologią niszczy Boga w człowieku (Wiarę, Nadzieję, Miłość). Stworzono świat gdzie najważniejsze są konsumpcja, materializm oraz podstawowe czynności fizjologiczne. Wypłukano z człowieka pracę nad sobą, duchowość w imię wolności która zniewala. Jest dużo chorób psychicznych, depresji, samobójstw. Te statystyki rosną. Zmiany należy zacząć od wychowania w którym się wymaga, a nie wszystko daje bez wysiłku kształtując postawy roszczeniowe. Lud demokratycznie nie chce zmian, więc przyzwyczajmy się do depresji i samobójstw. Jeśli dałem komuś do myślenia to dziękuję za uwagę.
Kaja
Kaja 25.05.2020, 16:04
Wyrazy współczucia dla jego matki, została teraz sama (:
Monmm
Monmm 27.05.2020, 18:59
Kto to był ??
Kask
Kask 25.05.2020, 11:51
To bylem Ja.....Jarek Ka>>>>>ski
Nie w grudniu tylko w listopadzie
Nie w grudniu tylko w listopadzie 28.05.2020, 23:08
Przecież polska to kraj w 90% katolicki i kościół jest na każdym rogu i są drugim co do posiadania ziemi w Polsce właścicielem. Piszesz o ideologii marksistowskiej zamiast o tym że człowiek od dawna podążał za dobrami materialnymi i władza. Czemu nie piszesz o tym że Kościół katolicki jak hiena zeruje na ludziach pobierając tantiemy za udzielanie sakramentów? Jak człowiek normalny ma się odnaleźć w świecie który podąża tylko za władza i kasa i kościół w tym bije wszelkie rekordy?
Kask
Kask 25.05.2020, 11:49
To bylem Ja
Pan
Pan 24.05.2020, 19:26
Człowiek
Harammasari
Harammasari 24.05.2020, 17:13
Jak już popełniać samobójstwo to chociaż nie kosztem innych
Benny
Benny 24.05.2020, 15:39
Jak rzeście nie widzieli ludzie co się stało to nie komętujcie. Dlaczego nie obejżycie się wokuł was samych!.
Raban
Raban 24.05.2020, 13:18
Selekcja naturalna,jedynie maszynista będzie mieć traumę przez takiego kogoś.
Ja 3
Ja 3 24.05.2020, 10:58
Wiadomo samobójca
ziom
ziom 24.05.2020, 10:44
Samobójca
Monmo
Monmo 24.05.2020, 08:54
Wiadomo kto to był ??
Husak
Husak 24.05.2020, 04:28
Wiadomo kto to?

Pozostałe