Wizyta wicepremiera Jacka Sasina w Białej Podlaskiej

  • 06.07.2020, 10:46
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mona Liza
Mona Liza 09.07.2020, 22:16
Chciałbym się dowiedzieć czy ten pajac w czerwonym krawacie na zdjęciu nr 18 to był w tym czasie na urlopie .
Znając jego zamiłowanie do klaskania w łapki to myślę że przytulił dniówkę w imię Dobrej Zmiany.
Emigrant
Emigrant 08.07.2020, 21:14
Niezły Muppet Show. Ceremonia wręczania łapówek bez pokrycia lub finansowanych długiem pochodzącym z emisji bondów skarbowych. A ciemny lud stoi z kartonami z nazwiskiem ułaskawiającego pedofila i się cieszy ze swojej głupoty...
Czytelnik
Czytelnik 08.07.2020, 11:18
śmiać się czy płakać, jak się patrzy na elektorat PIS z Białej Podlaskiej , dobra zmiana
Kazik
Kazik 07.07.2020, 20:58
Brawo taki piękny elektorat wyborczy PIS same mohery-pan poseł Stefaniuk z brodą ,same flance !!!
Realista
Realista 07.07.2020, 16:55
Żenujący poziom propagandy PiS. Poziom niższy nawet niż u Gomułki. Sasin przemawiał do pustego placu. A 70 ml oddał już do kasy państwa za wydrukowane karty?
Hubert z Uber
Hubert z Uber 07.07.2020, 12:00
Droga ta kiełbasa ale przynajmniej musztarda do niej potaniała :P
G
G 07.07.2020, 07:13
Ale tlumy
RUMCAJS
RUMCAJS 06.07.2020, 22:53
Propaganda pisowska kwitnie . Nie ma ustawy , nie ma kasy , a promesy rozdają bez pokrycia . HA , HA
Tomi1
Tomi1 06.07.2020, 22:46
Brawo Jacek
09.07.2020, 05:39
Tylko po co ten karietowicz Pan Stefaniuk nieudolny były na szczęście prezydent B.P swoją osobę pokazał....?Jakoś na Wiejskiej nie pokazuję się publicznie odwagi brak czy kompetencji?
Józef Siemiesz
Józef Siemiesz 06.07.2020, 18:21
Niesamowity tłok na spotkaniu z tym hochsztaplerem pisowskim. A gdzie puszczone w gwizdek 70 milionów, o tym nie mówił?
Solo
Solo 07.07.2020, 10:42
A jutro w tym samym miejscu Duda. Czy będzie więcej ludzi?
06.07.2020, 14:30
Kto to jest że tak mochery przyleciały ???
Tomi1
Tomi1 06.07.2020, 22:47
Brawo Jacek
Tomi1