Budują ścieżkę rowerowa najdłuższą w Białej. Zobacz relacje z przebiegu prac

  • 06.07.2020, 11:03
  • bp24_Patrycja_Jedrzewjewska
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwa budowa ścieżki rowerowej na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Już wkrótce zostanie oddane do użytku 2,7 km trasy rowerowej. Zobacz zdjęcia i wideo z przebiegu inwestycji. 



Ścieżka przy Sidorskiej to największy  projekt budowy tras rowerowych w mieście. Nowa ścieżka powstaje po północnej stronie ulicy na odcinku od Al. Tysiąclecia aż do ronda Bohaterów Powstania Styczniowego. W sumie to 2,7 km, która połączą al. Tysiąclecia – Sidorska – Al. Solidarności – Białka – Brzeska.



Na inwestycję wartą ponad 2,5 mln zł, miasto otrzymało również unijne dofinansowanie. Ścieżka będzie asfaltowa o szerokości od 2 do 2,5 metra. Ma być gotowa do października tego roku. Wykonawcą jest bialska firma Tre-drom.
bp24_Patrycja_Jedrzewjewska

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jarowaszapn
jarowaszapn 09.07.2020, 11:39
Wszystkie drzewa powycinają.
Amator bigosu
Amator bigosu 09.07.2020, 00:56
Nie strasz, nie strasz, bo się .......
Józefa
Józefa 08.07.2020, 15:40
To bardzo dobrze.
Będzie można bezpiecznie poruszać się rowerem po mieście.
Nareszcie do Białej wkracza ład i porządek,aż miło popatrzeć jak mieszkańcy, rodziny i starsi korzystają z już istniejących ścieżek.
Drzewka można jeszcze posadzić i upiększyć, np białymi brzozami , pięknymi w swej krasie i najbardziej bezpiecznymi spośród wszystkich sadzonych drzew.W dodatku stosowne do nazwy miasta.Powinny być sadzone nie tylko przy ścieżkach ale także wzdłuż ulic.
Każdy mieszkaniec powinien dbać o piękno swojego miasta i swoich posesji.
pobudka
pobudka 09.07.2020, 08:22
Ciekawe kto to posadzi?
07.07.2020, 13:20
no oczywiście Polakowi nigdy nic nie pasuje. Jak coś jest robione to źle, jak nic nie jest robione to też źle
M
M 07.07.2020, 11:31
Jak zwykle kolejne łyse ścieżki, żadnej przyjemności jazdy, żadnych drzew wokół...żenada betonowa biała
07.07.2020, 08:56
drogę zróbcie na sidorskiej a nie ściezkę rowerowa.
07.07.2020, 00:06
Rumek,to Ty?
Gość
Gość 06.07.2020, 23:25
Jak Tre-Dom zaczął tą ścieżkę to na warszawskiej pustki tylko kilku ludzi pracuje ciekawe czy skończą do końca sierpnia, ale prezydent zapewne umożliwi przedłużenie terminu wykonania oby tylko firma zarobiła, a czas się nie liczy i uciążliwość dla ludzi.
Wariat
Wariat 06.07.2020, 21:40
Pytanie jak dojadą oficjele na otwarcie ścieżki rowerowej jak Sidorska to jeden wielki wertep, chociaż pewnie maja SUVy zarobione ciężką pracą, by żyło się lepiej - pedałującym.
Antywojt
Antywojt 09.07.2020, 11:25
Może do Hruda uda się dociagnać
kaka
kaka 06.07.2020, 18:47
Może najpierw ulicę a nie ścieżkę panie prezydencie !!!!!!!!
Andrzej
Andrzej 10.07.2020, 05:27
Lepiej weź do ręki kalkulator
Piotr
Piotr 06.07.2020, 18:19
To dobrze .
A Trochę prawdy i faktów. Inny temat . Wyborcy PO , nic nie rozumieją i nie pamiętają ? OK, nie chcą PIS , Dudy , wracamy do programu , decyzji i rządów PO . Podwyższyć wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn do 67 lat, relokacja uchodźców muzułmańskich w Polsce , w Szwecji , Niemczech oni tylko mordują , kradną i gangi w większości , i nie chcą sie integrować ze społecznością inna kultura, religia , PIS powiedział stanowcze NIE ! dla relokacji . PO powiedziała tak .
Teraz Gazprom zwrócił Polsce 6 miliardów, bo rząd PO -Psl pidpisali nie korzystna umowa na dostawy gazu dla Polski , PIS o to walczył aby zwrócili , nie rozumiem ludzi , większej biedy nie było jak za rządów PO, może zmanipulowani TVN ? czy co .
to , zabrać 500 plus, 300 plus, 13 emerytura, Rostkowski PO , powiedział wyraźnie nie ma na to pieniędzy i nie będzie, no dla nich były , podatki zbierali tak samo przez 8 lat, i nic z tego nie było, na służbę zdrowia wydawali mniej i na wojsko . Będą kiedyś płakać Ci co głosowali za Trzaskowskim , ale będzie za późno na wszystko . Wróci Polska dla Elit nie dla ludzi , łatwo zmanipulowali i oszukali ludzi mało inteligentnych . Ja pamiętam jak Trzaskowski chciał rozwiązać marsz Niepodległości , w którym szedł Pan Bosak i ja .
A i nie będzie podwyżki płacy minimalnej , będzie tania siła robocza, tak było za PO , Polacy to tania siła robocza, OFE ukradli to też już nie oddadzą . Niemcy będą się cieszyć to prawda .POwcy nic nie pamiętają ? ja pamiętam 8 lat rządów , znam ich poglądy i program , bieda, nędza bezrobocie ! tak rządzili i zero patriotyzmu Polski w ich programie . Polska była tylko dla Elit nie dla ludzi zwykłych pracujących . w Warszawie ludzi na bruk wyrzucali bo słabi , nie mają pieniędzy na adwokatów, reprywatyzacja Warszawy to wszystko Fakty i prawda .
PO=PIS
PO=PIS 06.07.2020, 16:57
10 tys zł za 1m bieżący ścieżki.
Ładna stawka dla wykonawcy
Rumek
Rumek 06.07.2020, 16:01
Wyobrażasz sobie drzewa na srodku ścieżki rowerowej?
eko
eko 06.07.2020, 11:59
Szkoda tylko że jedyne drzewa powycinali.
Rumek
Rumek 06.07.2020, 16:00
Wyobrażasz sobie drzewa na srodku ścieżki rowerowej?
greenrumek
greenrumek 07.07.2020, 08:08
Wyobraź sobie, że Ścieżka może mieć zakręty, a miejsca nie brakuje.

Pozostałe