Wirus w powiecie nie odpuszcza

  • 08.07.2020, 11:08
  • bp24_Marta_Stefaniak
Wirus w powiecie nie odpuszcza
Osiem przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie bialskim, jeden w Białej Podlaskiej to bilans potwierdzonych wyników minionej doby. 



- Na terenie województwa lubelskiego mamy dziesięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in. mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,  kobiety w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, mężczyzny w przedziale wieku 41-60 z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,  kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, dwóch mężczyzn w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu bialskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,  mężczyzny w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z Białej Podlaskiej, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym - informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kris
kris 10.07.2020, 19:14
Wiecie co to "bullet pointy"? Naprawdę potrafią pomóc. Doszedłem do połowy tego tekstu i ciągle myślałem, że piszecie o jednej i tej samej osobie.
Las Żaholecki
Las Żaholecki 10.07.2020, 15:12
Do Cypisek ( podszywa się pod ojca ). Chcesz mieć ,,małego tęczowego ptaszka,, jak z ,,Parady Równości,, statystyczna ,,lala,, ? , Głosuj na Rafalala !
RUMCAJS
RUMCAJS 10.07.2020, 23:02
A ja mam DUŻEGO PTAKA i głosuję na RAFAŁA
Andrwj
Andrwj 09.07.2020, 21:35
Czemu pewna pani z UP ktora jest z piszczaca nie poniosla jeszcze konsekwencji prawnych z racji ze wiedziala iz ma koronawirusa a chodzila do pracy i po innych instytucjach????? I mowila innym ze i tak wszyscy musza byc chorzy
Jeden z wielu
Jeden z wielu 09.07.2020, 20:52
A od Piszczaca się zaczęło otoczyć WOT-ami i kwarantanny dla całej wsi amen
Stefan
Stefan 09.07.2020, 20:35
"podziękować" dla pinokia !!!!!! Niech teraz sam przyjedzie do Białej i nagina, wyłapuje wszelkie kontakty i załatwia wymazy, i wsadza ludzi w kwarantannę, kontakt z kontaktem itd !!!!!!!!! A tą beznadziejną robotę odwalają pracownicy Sanepidu za hu... we pieniądze !!!!!!!
cenię sobie kulturę człowieka
cenię sobie kulturę człowieka 09.07.2020, 14:38
W pełni się zgadzam.Obecny Pan Prezydent A. Duda został wybrany w sposób demokratyczny.Ci ,którzy z tym do tej pory nie potrafili się pogodzić jest sporo. To nie oznacza jednak, że mają prawo obrażać prawnie wybranego Prezydenta. Świadczy to o kulturze osobistej człowieka. Jeżeli na boisku wygra drużyna przeciwnika, to mamy prawo obrażać się za to, fochy stroić i mieć pretensje , że wygrała?
prawda jest czasem trudna
prawda jest czasem trudna 09.07.2020, 08:18
Szanowni, mimo iż Pan Prezydent Litwiniuk jest z PO a bardziej KO ostatnio jest przede wszystkim Prezydentem miasta Biała Podlaska, a Prezydent Duda faktycznie mimo iż jest kandydatem to najpierw jest prezydentem Polski, więc wirus nie ma tu nic do rzeczy są zasady które wypada, a nawet trzeba brać pod uwagę pełniąc urząd Prezydenta miasta, mimo sympatii do Prezydenta Litwiniuka uważam, że popełnił faux pas.
Amator bigosu
Amator bigosu 09.07.2020, 00:50
A kogo tu witać? Za parę dni będzie po Prezydencie! Idzie nowe! Pozdrawiam wszystkich miłośników jeszcze Prezydenta R. P.
hamak
hamak 09.07.2020, 13:33
Dzień po wyborach wróć tu i opisz swoją frustrację. :)
A
A 09.07.2020, 00:36
Haha! Dobrze napisane. Mi też jest wstyd za Pana Prezydenta. Za te wszystkie brednie, które mowi. Aż wstyd się przyznać znajomym spoza Polski, że mamy prezydenta,który ma tak zacofane poglady i jest tak krotkowzroczny. Także wcale mnie nie dziwi,że miasto postawiło bezpieczenstwo i zdrowie ludzi ponad powitania pana Dudy i PRZED panem prezydentem miasto nie ma się czego wstydzić.
XD
XD 08.07.2020, 19:59
To prawda Nasz Prezydent powinien przywitać Prezydenta Dudę nie ważne że Go nie akceptuje tego wymaga kultura no niestety kultury w tym wypadku nie było. Przykre ale prawdziwe
V2
V2 08.07.2020, 19:08
Faktycznie, wirus w mieście Biała Podlaska nie odpuszcza ! Portal internetowy Bp24 nawet nie zauważył wizyty Prezydenta R.P. w Naszym Mieście. Wstyd mi za Pana Prezydenta...Naszego Miasta, że też przeoczył tę wizytę. Wiem, kampania, ale jaką klasę by pokazał, wychodząc i mówiąc : ,,Witamy w Naszym Mieście,,,. A całkowita deklasacja, to hałaśliwa grupka na cokole... ,,Postawcie ich wysoko, niech każdy zobaczy ich małość. ,,
popielniak
popielniak 09.07.2020, 10:46
To nie prezydent a sekretarz z uprawnieniami kaczyńskiego. A wszystko z małej litery z powodu braku szacunku.
Asia
Asia 09.07.2020, 07:44
lepiej bym tego nie ujęła, a te dzieci ( młode dziewczyny) to totalna porażka - żal tych dziewczyn, pewnie nic z tego nie rozumiały, ale ktoś im kazał tam być....upadek wartości ....totalny.
RUMCAJS
RUMCAJS 08.07.2020, 23:40
Duda nie jest prezydentem . Jest kandydatem na ten stołek . Także fanfary mu się nie należą . Kapujesz pisiorku . Wirus poważniejsza sprawa niż Duda KTÓRY MA CIĘ W DU..Ę .
As
As 09.07.2020, 19:21
Do "znafcy" RUMCAJSA.
A kto obecnie twoim zdaniem jest prezydentem RP?
Małe t zamierzone bo na wielkie trzeba zasłużyć.
RUMCAJS
RUMCAJS 10.07.2020, 22:58
Pisiorku piszemy - znawcy - a nie znafcy . Ale takich jak Ty ,rzadzącym potrzeba żeby nimi sterować .
k
k 09.07.2020, 15:26
szkoda że nie powiedział dlaczego konie w Janowie tak potaniały
Monia
Monia 08.07.2020, 18:33
Nie robią testow i taki finał chorych jest więcej.. Był przypadek wykryty u kobiety wynik pozytywny a nikt tym się nie zajął przez 2 dni łaziła po wiosce bo jest chora umysłowo ma żółte papiery nie usiedziała w domu. Sanepid dopiero na 3 dzień znalazł jej miejsce w psychiatryku... Ile do tad ludzi mogła zarazić? Taka to organizacja mają wszystko gdzieś i testów nie robią ludziom którzy mieli z nią kontakty..
Monia
Monia 08.07.2020, 16:03
Tak jasne jest więcej tylko testów nie robią... W jednej miejscowości była kobieta która miała wynik pozytywny a latala po wsi zamiast w domu siedzieć.. Jest umysłowo chora ma żółte papiery a sanepid tak się interesował że dopiero po 2.dnich ja zabrali do wariatkowa.. _Żenada ilu mogła ludzi zarazić w tym czasie? Tak to działa! A osobom które miały z nią styczność każą w domu tylko siedzieć zamiast przebadać..
Mieszakanka
Mieszakanka 08.07.2020, 21:32
A od kiedy Sanepid łapie ludzi? Od przestrzegania kwarantanny jest Policja !!!

Pozostałe