Tak urokliwego miejsca w Białej nie ma. Inwestycja zmierza ku końcowi

  • 13.07.2020, 08:29
  • bp24_Patrycja_Jedrzewjewska
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prace budowlane i wykończeniowe zmierzają ku końcowi.  Powstaje przy ulicy Zamkowej nowoczesny park rozrywkowy. Zobaczcie to na zdjęciach i materiale wideo. 



Projekt budowy obejmuje budowę parku rozrywkowego w tzw. Małpim Gaju po stronie wschodniej ulicy Zamkowej. Znajdą się tam ścieżka wśród drzew, instalacje edukacyjne, struktura do wspinaczki. Przed wielu laty w tym miejscu był tu park, ale z biegiem lat miejsce stało się zaniedbane. Koszt inwestycji to prawie 4,6 mln zł.


bp24_Patrycja_Jedrzewjewska

Zdjęcia (40)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magda Gessler
Magda Gessler 22.07.2020, 11:27
Same negatywne komentarze, a mi bardzo się podoba. Popatrzcie na to jako całokształt, jak juz skończy się budowa wszystkich ścieżek rowerowych ten park to będzie fajny przystanek na trasie. Dobrze, że nie wygląda jak każdy inny, moim zdaniem przyciągnie więcej ludzi, a miejsce nie jest złe, przecież jest też dosyć bisko centrum i może z biegiem czasu będzie tam powstawać więcej obiektów.
MaGA
MaGA 22.07.2020, 13:12
Póki co tam śmierdzi
J...
J... 20.07.2020, 06:23
To nietrafiony pomysł. Oderwany od rzeczywistości. Podobny do wodnego placu zabaw na Osiedlu Jagiellońskim. Po prostu wydano pieniądze i będą potrzebne kolejne na utrzymanie tych dwóch punktów. Przy całej sympatii do Pana prezydenta, może należy zmienić punkt widzenia?W Białej brakuje miejsc do zabawy dla dzieci. Ot zwykłych karuzel i huśtawek. Wydaje mi się, że lepiej byłoby wesprzeć administracje osiedli na zagospodarowanie miejsc rekreacyjnych.
22.07.2020, 17:58
Weź się lecz kolesiu... Za 3.5 banki można było zrewitalizowac cały brzeg krzny w tym miejscu albo postawić blok trzy klatkowy z 30 mieszkaniami... A ty w ogóle myślisz trochę? I7
Obserwator
Obserwator 15.07.2020, 23:45
Czy ktoś z mieszkańców podziela zdanie Pana Prezydenta, że te pieniądze są słusznie wydane?
14.07.2020, 11:02
to raczej architektoniczny i przestrzenny paszkwil
As
As 13.07.2020, 20:12
4,6 mln. zł Taki wspólczesny "Miś". A jaka korzyść dla mieszkańców? Będzie gdzie Mamrota obalić.
Anon
Anon 13.07.2020, 16:47
Jeden park w sąsiedztwie drugiego, a reszta miasta niech sobie chodzi po łąkach i nieużytkach. Kiepsko wydane pieniądze.
superstar
superstar 13.07.2020, 15:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

superstar
superstar 13.07.2020, 15:23
Kolejny przykład nie wiadomo czego?gigantomanii ?przerostu formy nad treścią?na pewno nie będzie to "wiekopomne dzieło" ale raczej "nasz miś"i oby to było ostatnie słowo naszych "włodarzy".Za ta kasę można było rzeczywiście zagospodarować teren bez pseudo- nowoczesnego zadęcia ,oczyścić i powiększyć oczka wodne ,założyć klomby kwietne alejki żwirowe ławeczki kawałek plaży i place zabaw dla dzieci .Najważniejsze że inwestycja była by już gotowa ,w stylu jaki od lat sprawdza się w innych miastach a tu końca nie widać!
miszczu
miszczu 14.07.2020, 08:01
Nic dodać nic ująć
jap
jap 13.07.2020, 12:00
miejsce porażka
Sceptyk
Sceptyk 13.07.2020, 09:02
Zupełnie nie rozumiem jaki park rozrywkowy? Jakie rozrywki jaka rekreacja? Nie wiem kto jaki interes miał, aby to zrobić, ale jestem pewny, że jakby zapytać mieszkańców to większość byłaby przeciw tej nietrafionej inwestycji.
Człek
Człek 13.07.2020, 11:13
człowieku to najlepiej piwo i chipsy w łapę na kanapę i pilotologię uprawiać .....zacne
Piwosz na kanapie
Piwosz na kanapie 13.07.2020, 11:38
A co masz zamiar tam robić? Może trochę merytoryki Człeku? Krznę będziesz oglądał czy łąki Biereckiego, które Stefaniuk po cichu pogonił?
Elizabeth
Elizabeth 13.07.2020, 22:39
Panie Prezydencie niestety porażka miejsce..napewno bo sam pomysł dobry.Tylko na co widoki na cpn.. czy autokomis.Z całym szacunkiem ale można było lepiej wydać te pieniądze..

Pozostałe