Akademicka zamknięta. Objazdy wytyczone

  • 13.07.2020, 11:40
  • bp24_Marta_Stefaniak
Akademicka zamknięta. Objazdy wytyczone
Miasto realizuje przebudowę części ulicy Akademickiej. W związku z tym na ulicy tej mają pojawić się utrudnienia. Przez prawie dwa tygodnie musimy jeździć inaczej. - Od 13 lipca do 28 lipca będziemy wykonywać warstwę ścieralną ulicy Akademickiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Artyleryjską do skrzyżowania z ulicą Kopernika. Realizujemy zadanie "Wykonanie bitumicznej warstwy ścieralnej jezdni oraz wymiana krawężników betonowych w ulicy Akademickiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Artyleryjską do skrzyżowania z ulicą Kopernika w Białej Podlaskiej"  - informuje Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prasowy magistratu.  Na czas prowadzonych robót na odcinku  ul. Akademicka zostanie całkowicie wyłączona z ruchu pojazdów. Wystąpią również utrudnienia na skrzyżowaniu z ulicą Artyleryjską związane z ograniczeniem prędkości i czasowym zwężeniem pasa ruchu.Będą wykonywane następujące roboty: frezowanie nawierzchni, oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową nawierzchni drogowych, wykonanie warstwy wyrównawczej i ścieralnej oraz regulacja pionowa kratek wpustów ulicznych, włazów studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej, zaworów wodociągowychObjazd ulicy Akademickiej będzie odbywał się: ulicami Artyleryjską, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Glinki, Sworską, Jana Kochanowskiego oraz ulicami Artyleryjską, Warszawską, Kopernika, 34. Pułku Piechoty, Pokoju, Targową.Inaczej pojadą też autobusy komunikacji miejskiej. Zmienione zostaną na ten okres trasy lini F,H i T.  Linie H i T od przystanku Warszawska 1 pojedzie przebiegiem Artyleryjska, Zamkowa, Piłsudskiego, Sitnicka i dalej swoja normalna trasą w kierunku Terebelskiej Pętli. Linia F od przystanku Zamkowa pojedzie przebiegiem Piłsudskiego, Sitnicka, Glinki, Sworska, Kochanowskiego i dalej swoją normalna trasą w kierunku Kasprowicza Pętla ?. 
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 14.07.2020, 07:46
Niby zamknieta a miedzy oracownikami jest ruch samochodow. Policja jak by nie widzi problemu. Tu można zrobic plan mandacikow.

Pozostałe