BMW wyprzedzał ciężarówkę. Wjechał w VW

  • 13.07.2020, 12:09
  • bp24_Marta_Stefaniak
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kierujący samochodem osobowym BMW zderzył się czołowo z kierującym VW. Dwaj kierowcy z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. 







- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW wykonując manewr wyprzedzania ciężarówki wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym samochodem VW Golf. Obaj kierujący z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala - informuje podinsp. Beata Miszczuk z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.



Siła uderzenia była na tyle duża, że strażacy, którzy przybyli na miejsce musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego do rozcięcia pojazdów.



Do zdarzenia doszło w sobotę (11 lipca) na drodze krajowej nr 2 między ul. Janowska a Francuską.





 
bp24_Marta_Stefaniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Qteen
Qteen 18.07.2020, 19:54
Samochód sam nie jeździ to kierowca jest odpowiedzialny za maszynę
Obserwator
Obserwator 16.07.2020, 00:18
Jasiu, jesteś pewny? ,, – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW wykonując manewr wyprzedzania ciężarówki wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym samochodem VW Golf."
fgj
fgj 14.07.2020, 13:26
a ja z innej beczki.... uważam, że zachowując zdrowy rozsądek! da się jeździć ciut szybciej...ale nie ma to jak jechać ciągnikiem siodłowym z naczepą przy samej osi jezdni 75-80 km/h (bo w domu trzeba paliwo spuścić i oszczędności muszą być), najlepiej trzy albo i więcej zespołów takich pojazdów razem, jeden za drugim... w biały dzień! gdzie super widoczność i ni hu hu nie zrobić marginesu dla innych albo nie ma to jak być szeryfem w osobówce kupionej w leasingu. Polskie cebulostwo
KOKS
KOKS 15.07.2020, 09:52
Nie każdy jest złodziejem jak Ty, i okrada swego pracodawcę, Pojeżdzij trochę załadowanym 40 tonowym składem a potem pisz że lepiej trzymać się pobocza. MISZCZU kKIEROWNICY.
AN
AN 15.07.2020, 14:17
Ponadto 80 km/h to dopuszczalna prędkość składu na takiej drodze.
AN
AN 14.07.2020, 15:27
Wiesz, że tzw. margines jest niezgodny z przepisami ? Oczywiście w sytuacji zagrożenia jest to wręcz obowiązek.
fgj
fgj 15.07.2020, 08:51
wiem....zgadza się...tylko niestety przepisy nie przewidują i nie rozwiązują nietypowych oraz nieprzewidzianych sytuacji...a życie pisze różne dziwne scenariusze. Wszystko w granicach rozsądku.
qq
qq 14.07.2020, 09:10
DK2 na tym odcinku jest szeroka, utwardzone pobocza po dwóch stronach. Jakim cudem nawet wyprzedzając na trzeciego jest miejsce, żeby zrobić unik. BMW zobowiązuje do szaleńczej jazdy, szkoda tylko niewinnych ludzi.
merc
merc 13.07.2020, 23:09
chyba nie .... policyjny pojazd już jest nie po jednym remoncie
abc
abc 13.07.2020, 22:14
No, jołop to jołop, do BMW trzeba dorosnąć, a to barany kupują i narażają innych na utratę zdrowia i życia!
michał
michał 14.07.2020, 10:31
Znasz człowieka? zapewne nie. Nie wiesz ile ma lat, nie wiesz nic. A gadać łatwo. Jakby sie skodą rozbił to nawet bys nie zwrócił uwagi. Więc lepiej swoje mądrości zachowaj dla siebie
Obserwator
Obserwator 13.07.2020, 15:19
Dzisiaj 13.07 kolejna stłuczka BMW i toyota. I tak myślę że jedyne BMW jeżdżące zgodnie z przepisami i używające kierunkowskazów w Białej to BMW policyjne
Moni
Moni 15.07.2020, 07:09
ZABRAĆ PRAWO JAZDY DLA IDI...Y Z BMW DOŻYWOTNIO !!!!!! I dać mandat 500zl !!!
Bardzo Mały Wacek
Bardzo Mały Wacek 14.07.2020, 21:49
Beemki kierunkowskazy miały w opcji, podobnie jak resztę wyposażenia. Nie każdego stać.
Jasio
Jasio 14.07.2020, 15:47
Akurat w tym wypadku to kierowca toyoty wymusił pierwszeństwo i bym proponował na drugi raz zastanowić się dwa razy co się piszę.
VW
VW 16.07.2020, 14:41
AHA golf i bmw a to toyota wymusiła ogarnij się
prawda
prawda 14.07.2020, 15:06
to nie wina BMW tylko człowieka nieodpowiedzialnego
Waldeczek
Waldeczek 13.07.2020, 19:49
Bolid Młodego Wieśniaka ....nazwa zobowiązuje .
Miś
Miś 13.07.2020, 12:13
I znowu BMW. Co jest z ludźmi siedzącymi w tych autach ?
Bialczanin
Bialczanin 14.07.2020, 15:05
Trzeba się zawsze kierować rozsądkiem . Marka pojazdu że szybki nie ma znaczenia , tylko kto siedzi za kierownicą . Nie można tez oceniać tej sytuacji bo nie wiemy jak było dokładnie i dlaczego tak się stało , ale fakt tam są duże pobocza .
Lolo
Lolo 17.07.2020, 13:23
Tylko dziwnym trafem, brak rozsądku u kierowców BeeMWe jest aż na tyle widoczny, iż ilość spowodowanych przez nich wypadków i zdarzeń drogowych oraz chamskich i bezczelnych zachowań (delikatnie mówiąc) świadczy o bezmózgach zasiadających za sterami bawarskich bolidów.
nad
nad 05.08.2020, 00:02
ostatnio Audi 2 wypadki ale narzekajmy na kierowców BNW :D

Pozostałe