W dyskotece nie przestrzegano zasad. Policja poinformowała o tym sanepid

  • 22.07.2020, 13:34
  • bp24_Karolina_Jaszczuk
W dyskotece nie przestrzegano zasad. Policja poinformowała o tym sanepid
W jednym z bialskich lokali rozrywkowych policjanci ujawnili szereg nieprawidłowości i nieprzestrzegania zasad w czasie epidemii. Sprawa trafiła do sanepidu, który może nałożyć na lokal karę w wysokości nawet 30 tysięcy złotych.By zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa na terenie powiatu, policjanci każdego dnia kontrolują osoby objęte kwarantanną domową, a o wszelkich nieprawidłowościach na bieżąco informowany jest powiatowy inspektor sanitarny. W trakcie codziennych służb kontrolują również przestrzeganie obowiązujących ograniczeń w przestrzeni publicznej.Nie są wyjątkami również zgłoszenia dotyczące niezachowywania dystansu czy też zakrywania ust i nosa.- W miniony weekend policjanci bialskiej komendy przeprowadzili kontrolę przestrzegania przepisów przeciw epidemiologicznych w jednym z lokali na terenie miasta. Niestety w jej trakcie funkcjonariusze ujawnili szereg uchybień. Stwierdzili, iż na terenie lokalu wytyczne dotyczące bezpieczeństwa klientów nie są przestrzegane i to zarówno w zakresie utrzymania dystansu społecznego, dezynfekcji rąk oraz zakrywaniu ust i nosa jak też ilości gości przebywających w obiekcie, natomiast w atrium lokalu odbywała się dyskoteka - pisze Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej komendy.W związku z potwierdzonymi nieprawidłowościami informację przekazano do sanepidu.- Policja zapewnia, że dbając o życie i zdrowie mieszkańców, stanowczo reaguje wobec osób lekceważących obowiązujące zasady. Przypomina, że za łamanie obowiązujących przepisów grozi mandat w wysokości 500 zł. Karę administracyjną w wysokości od 5 do 30 tys. zł może nałożyć też sanepid - dodaje.
bp24_Karolina_Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kazek
Kazek 23.07.2020, 22:12
Niech policja w końcu odwiedzi sklep Carrefour i Zabka bo twarda ochrona nie ma na to wpływu a barany łażą po sklepie bez masek albo z maską na brodzie!
Tomek
Tomek 28.07.2020, 18:19
Ciekawe czy pisowcy wyleczą cie później z grzybicy płuc i reszty syfu...
qaz
qaz 24.07.2020, 09:19
Baran to jesteś ty. Noś sobie te maseczki, kiedyś niewolnikom tez zakładano. Rozumu u ciebie nie stwierdzono.
23.07.2020, 15:08
W którymszto lokalu mości panowie. Zaś we wszystkich to samo
Baluś
Baluś 22.07.2020, 20:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.


Pozostałe