Gminę rozświetlą LEDy

  • 29.07.2020, 10:52
  • bp24_Marta_Stefaniak
Gminę rozświetlą LEDy
Ponad 500 sztuk nowego oświetlenia pojawi się w gminie Biała Podlaska. Środki te pochodzą głównie ze środków unijnych.



- Podpisaliśmy umowę na realizację zadania Energooszczędne Oświetlenie w Gminie Biała Podlaska. Wartość projektu wynosi 1,04 mln zl, w tym dofinansowanie ze środków unijnych 85% kosztów kwalifikowanych - informuje Wiesław Panasiuk, wójt gminy Biała Podlaska.



Na terenie gminy wymienimy oświetlenie uliczne na nowe w technologii LED, razem 504 sztuki. Wybudowane zostanie również nowe oświetlenie w Styrzyńcu przy ul. Wiejskiej oraz na trasie Michałówka - Janówka, razem 27 sztuk



Całkowity koszt inwestycji zostanie zwrócony w ciagu 4 lat.
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 27.08.2020, 10:21
Całkowity koszt inwestycji czy koszt pomniejszony o dofinansowanie , czyli realny koszt gminy? Brak logiki w informacji
baba
baba 30.07.2020, 23:16
A co ze ścieżką rowerową do Wolki Pleb. Miasto wybudowalo do ul . Granicznej , a gmina Biała nie może jej pociagnąć do Wólki ?????!1! Oni zawsze budują to co najmniej potrzeba. Do Hruda też miała być i nie ma . Tak rządzą że chyba czas na zmiany rządzących w naszej gminie .
Głodny dziad
Głodny dziad 24.08.2020, 09:17
Przyjdą babo wybory to zmienisz a teraz rób kluski na obiad.
Anonim
Anonim 30.07.2020, 12:53
Albo w trakcie jedno i drugie róbcie
Anonim
Anonim 30.07.2020, 12:51
Po lisach weźcie się za robienie chodnika z ul.Sidorskiej do Czosnówki
Stefan
Stefan 29.07.2020, 20:19
A to skarbnik potrzebny jest do podpisywania umów? Może warto się przyjrzeć, czemu w Międzyrzecu go tak nie lubią.
Było minęło
Było minęło 24.08.2020, 21:48
A jak mają go lubić w Międzyrzecu, skoro go tam nie ma.
Grabanow
Grabanow 30.07.2020, 10:08
Rakowiska napewno beda mialy ledy a co z z grabanowa do bialej a chodnikiem mial byc w tym roku a tu nikogo nie widac nie slychac zapomniany znowu
ciemnosc
ciemnosc 29.07.2020, 12:57
i tak w nocy latarnie wyłączone - hello?
Wieśniak
Wieśniak 30.07.2020, 13:04
Potwierdzam, m.in. wieś Hola, piękne nowe ledy... od kilku miesięcy wyłączone. Może oszczędniej nic nie budować....