Ustalali jak ma wyglądać liga szóstek

  • 30.07.2020, 08:19
  • bp24_Marta_Stefaniak
Ustalali jak ma wyglądać liga szóstek
Zarząd Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich i Rada Ligi podjęły wstępną decyzję, że rozgrywki w sezonie 2020/2021 zostaną zreformowane. Z drużyn 1 i 2 ligi sezonu 2019/2020 oraz „nowych” zostanie utworzona jedna liga, podzielona na dwie grupy (A i B).Każda z grup rozegra dwie rundy, wiosenną i jesienną. Po zakończeniu zmagań grupowych, kolejnym etapem rozgrywek będą play-offy.Do ćwierćfinałów awansują drużyny z pierwszych czterech miejsc każdej grupy (8 drużyn). Pozostałe drużyny z miejsc

od piątego w dół rozegrają jedno spotkanie o miejsca od 9 – 17 (przy 18 drużynach uczestniczących w nowych rozgrywkach). Pary będą tworzone według klucza, piąta drużyna w grupie A rozegra mecz o 9 miejsce z piątą drużyną z grupy B, dalej analogicznie.Planowane rozpoczęcie rundy jesiennej to 24-28 sierpnia, zakończenie 31 maja-4 czerwca 2021 r.Szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych jak i reformy rozgrywek zostaną przedstawione na zebraniu opiekunów drużyn, w którym obecność będzie obowiązkowa.
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe