19-letnia kierujaca audi zginęła. Wjechała w ciężarówke

  • 31.07.2020, 18:26
  • bp24_Marta_Stefaniak
19-letnia kierujaca audi zginęła. Wjechała w ciężarówke
Kierujaca samochodem osobowym marki Audi zginęła na drodze krajowej nr 2. Zderzyła się czołowo z ciężarówka. 

-Około godz. 17 w Horbowie Kolonia doszło do wypadku drogowego. Z niewiadomych przyczyn kierujaca audi 19-letnia mieszkanka gminy Tuczna zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym - mówi podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.



 

Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana. Dla samochodów osobowych wyznaczono objazd. Ciężarówki oczekują na udrożnienie drogi.

 

 

 
bp24_Marta_Stefaniak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aumondi
aumondi 11.08.2020, 12:04
Znajoma firma przewozowa z Białorusi.
Andżej
Andżej 03.08.2020, 13:42
A od kiedy wyprzedzanie na trzeciego jest kultura jazdy?Masz wyznaczony jeden pas do jazdy w jednym kierunku i pas awaryjny który nie służy do jazdy tylko do ewentualnego zatrzymania się podczas awarii.Jeżeli jedzie samochód z przeciwnej strony to nie wyprzedzaj tylko poczekaj a nie pchasz się na czołówkę i zdziwiony ze ktoś nie zjechał.Kultury to Ty się naucz jeśli dla Ciebie wyprzedza ie na trzeciego jest normalne.
aaa
aaa 03.08.2020, 17:15
Zgadzam się z Tobą jak najbardziej, ale tu nie było wyprzedzania chwila nieuwagi, nie wiem komórka ?
jacek
jacek 03.08.2020, 12:49
Jest tak szereko ze bez problemu nawet i na trzeciego sie wyprzedzi wszystko zalezy od kultury kierowcy z przeciwka, nie ponauczane jade srodkiem nie zjade bo ja krol drogi matize Ludzie
Robert
Robert 03.08.2020, 10:32
To był samobój.
Jeden z wielu
Jeden z wielu 03.08.2020, 09:21
Co wy piszecie za banialuki, śmierć każdego człowieka jest nie powetowaną stratą dla bliskich osób. A policja nie jest od stania i pilnowania a od zapobiegania dwa wypadki są dowodem braku wyobraźni osób w nich uczestniczacych.
Monmm
Monmm 02.08.2020, 10:00
POLICJA POWINNA ALBO TAM STAĆ I PILNOWAC PRZY E30 ALBO CO PARE KILOMETROW DAC FOTORADAR !!! OSOBOWKI I TIRY WYPRZEDZAJĄ NA TRZECIEGO !!!! I NA CZOŁÓWKĘ JEŻDŻĄ !!!! ZROBIĆ COŚ Z TĄ DROGĄ !!!
01.08.2020, 22:57
To było do przewidzenia prędzej czy później, tam tak wyprzedzają jak by się spieszyli do porodu osobowki i tiry co raz częściej.Sami się proszą o nieszczęście
Anonim
Anonim 01.08.2020, 14:49
Jak ta dziewczyna miała na imię ?
Piotrek Daniluk
Piotrek Daniluk 31.07.2020, 21:33
Kolejna,która znalazła prawko w czipsach...coraz więcej takich krąży po drogach....żal tylko kierowcy kamiona...
mama
mama 03.08.2020, 12:11
Panie Piotrze tę wiedzę posiada pan z autopsji? Może pochwali się Pan co jeszcze znalazł w tej popularnej przekąsce.
Piotr
Piotr 31.07.2020, 19:07
Te wypadki sa straszne

Pozostałe