Wjechał z impetem w ogrodzenie. Zginął na miejscu

  • 25.08.2020, 22:21
  • bp24_Marta_Stefaniak
Wjechał z impetem w ogrodzenie. Zginął na miejscu
Kierujący motocyklem z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i z dużą siłą uderzył w ogrodzenie posesji. Niestety mimo szybkiej pomocy służb zmarł. 

Do zdarzenia doszło po godz. 20 na ul. Terespolskiej w Piszczacu. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki, 23-letni mieszkaniec gminy Piszczac, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jednoślad zjechał z drogi uderzając w ogrodzenia posesji. Pomimo prowadzonej na miejscu akcji ratunkowej, kierującego jednośladem nie udało się uratować. Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, natomiast na jego koncie widniał zakaz kierowania pojazdami. Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora - informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

bp24_Marta_Stefaniak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
GO55
GO55 29.08.2020, 08:14
Ciekawe czy byś był taki mądry jakby Ci dziecko zdjął z chodnika.. Pomyśl,to nie boli.
Moto
Moto 27.08.2020, 10:24
Był wolny i mial prawo tak jechać. Wiedział jakie mogą być tego konsekwencje i je poniósł. Nikt was nie zmusza do wsiadania na moto więc te swoje głupie komentarze zachowajcie dla siebie.
Ela
Ela 27.08.2020, 09:19
A gdybyście mieszkali przy głównej trasie E30 to wtedy zauważylibyście tak jeżdżą na okrągło. Strach jak ktoś ma małe dzieci,
To jest po prostu bezmózgowie, bezmyślność a może po prostu popisówka
aqa
aqa 28.08.2020, 09:21
Ela jedzie 60 więc przerażają ją dozwolone prędkości. Stanowisz poważne zagrożenie na drodze.
Twójpan
Twójpan 27.08.2020, 02:51
A ja jestem za odebraniem Internetu takim tępakom jak ty;-) wypadki wszędzie się zdarzają i to u was jest jakaś żółta strefa nawet udało się wam pobić rekord zakażeń w regionie gratulacje xd??
qaz
qaz 27.08.2020, 09:02
Jakby libia do nas nie przyjeżdżała to by tego nie było. No cóż Piszczac taki już jest, nie ma tygodnia bez porządnego popisu głupoty. Faktycznie przydałoby się zaorać zasiać od nowa.
jacek
jacek 26.08.2020, 22:28
Czy chociaż jakieś organy nadawały się do przeszczepu?
elf leśny
elf leśny 26.08.2020, 22:03
Tak czytam te szlachetne komentarze i jakby nie patrzeć rację piszący mają. Rzeczywiście za brak maseczki która co najwyżej spowalnia zapach smrodu z ust bo ochrony to żadnej, bezmózgowce w uniformach wypisują blankiety mandatowe . Zapewne to popłatna czynność i w miarę bezpieczna. Zadanie wykonane panie naczelniku, tfu. Z radarami stoją w tym Chotyłowie a jakże ale przeważnie za dnia na tyle widocznie że tylko głupiec i ślepiec daje się załapać na baty karne. Od 5-tej do 7-mej hulaj dusza i w porze nocnej . Takim ciekawym zjawiskiem jest to że 2-3 auta pomykają ale zatrzymuje się zazwyczaj pierwszego frajera. Za samą jazdę z telefonem przy łbie więcej byłoby budżecie jak w wyniku jazdy z nadmierna prędkością. Ciekawe ile jeszcze takich głupców skończy w dębowym płaszczyku zamiast cieszyć się życiem. Odnoszę wrażenie że społeczeństwo klasyfikowane a jakże wykształcone , bogatsze każdego roku staje się co raz bardziej głupsze żeby nie powiedzieć prymitywne w swym umyśle niczym pierwotniak.
ziom
ziom 26.08.2020, 20:22
Komentarze żałosne oj żałosne
Ndn
Ndn 27.08.2020, 08:42
takich ludzi mi nie szkoda.... Dobrze że sam zginął a nie zabił kogoś niewinnego.....
Rolmops
Rolmops 26.08.2020, 18:41
Jaki ja dumny. Pracuje w Niemczech haha. Na kolana i do gebelsa.
GO55
GO55 26.08.2020, 18:29
Podatnik, ty sobie kupić słownik język ojczysty i trochę opanować pisownia bo być baran wełniany :-D
ziom
ziom 26.08.2020, 15:36
Policja pilnuje Zenka w parku.
korek
korek 26.08.2020, 12:35
słysząc z daleka pracę RYCZĄCEGO silnika pomyślałem sobie ....... że za jakiś czas będzie taki finał ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
abc
abc 26.08.2020, 12:00
Szkoda motocykla.
Ala76
Ala76 26.08.2020, 10:50
Co roku prawie jakieś nieszczęście się wydarzy na tej ulicy . Widziałam całe zdarzenie . Na ulicy i chodniku było pełno krwi. Duże uznanie dla ratowników i zwłaszcza dla strażaka który bez wachania wbiegł do karetki żeby pomóc go reanimować .
SUCKMYCOCK
SUCKMYCOCK 26.08.2020, 10:21
W końcu będzie mniej wku*wiania w nocy. Selekcja naturalna. W niemczech by nawet nie pomyślał o jeździe bez uprawnień i przestrzegania przepisów. Policja jest i ch*ja robi
mieszkaniec Terepsolskiej
mieszkaniec Terepsolskiej 26.08.2020, 10:10
To już drugi taki wypadek na Terespolskiej. 2 lata temu około motocyklista uderzył w przyczepę ciągnika skręcającego na posesję. Też gnał jak głupi.
Wtedy wyżył. Policja powinna od czasu do czasu ustawić się tu z radarem jak w Chotyłowie. Tam ludzie wiedzą, że stoi policja i jeżdżą wolniej.
Po Terespolskiej zarówno motory jak i auta gnają ponad 100 km/h
mieszkaniec Terespolskiej
mieszkaniec Terespolskiej 26.08.2020, 08:16
Racja. To już drugi wypadek motocyklisty w zasadzie w tym samym miejscu. Tamten był ze 2 lata temu, kiedy to gościu tak zapierdalał że wbił się w przyczepę ciągnika skręcającego na posesję. Wtedy przeżył, ale motor też siłą rozpędu zniszczył ogrodzenie posesję dalej.
Policja nigdy tu się nie ustawiała z radarem, a naprawdę nałapaliby piratów. Od kiedy widać policję w Chotyłowie, ludzie jeżdżą tam wolniej. Tutaj także by wypadało się co jakiś czas pokazać z radarem szanowna policjo.
Podatnik
Podatnik 26.08.2020, 08:15
Jestem za zrównać z ziemią i zaorać i seradeli zasiać w tym Piszczacu jak nie zaraza to wypadek na motorze gdzie Milicja zrobić posterunek kadra się znajdzie
Twójpan