Trzy auta rozbite przy skrzyżowaniu. Trzy osoby w szpitalu

  • 02.09.2020, 15:04
  • bp24_Marta_Stefaniak
Trzy auta rozbite przy skrzyżowaniu. Trzy osoby w szpitalu
Opel, Nissan i Audi to trzy pojazdy, które ucierpiały po zderzeniu w okolicy skrzyżowania ulicy Sitnickiej z drogą krajową nr 2. Są utrudnienia w ruchu. 



Do zderzenia doszło około 14.30. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, pogotowie oraz policję. Działania trwają. Ze wstępnych, nieoficjalnych informacji wynika, że w zdarzeniu mogło brać udział jeszcze jedno auto. Trzy osoby zostały przetransportowane przez pogotowie do szpitala.



Ruch na "dwójce" jest całkowicie zablokowany. Część pojazdów próbuje objechać wypadek ulicami Sitnicką, Królowej Jadwigi i Terebelską przez co i tam kierowcy mogą napotkać utrudnienia.



 



 
bp24_Marta_Stefaniak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ry
Ry 06.09.2020, 17:40
Gonzo gryzli nuncjusz, Janosik _-PDW POZDROWIENIA DO WIEZIENIA
Jojo
Jojo 05.09.2020, 00:15
qaz co ty w ogóle porównujesz Chiny do Polski? Przecież to jest światowa potęga z którą cała reszta świata nie jest w stanie się porównać? Chińczyków jest miliard 200 milionów i corocznie przyrost naturalny jest na poziomie całej ludności polski. Poza tym rocznie zużywają 57% światowego zużycia betonu. Ty masz w ogóle pojęcie o ich gospodarce? Poczytaj sobie nie o tym że potrafią wybudować wiadukt w dwa dni tylko jaka gospodarka dysponują a później ślij porównania. Kolejny aspekt a propos naszych firm... A tutaj masz trochę racji ale nie zapominaj wciąż że to jest polska wschodnia i tutaj wszystko jest trochę inaczej niż w części zachodniej. Zobacz sobie w jakich cenach są wygrywane przetargi w Poznaniu czy Wrocławiu. I nie porównuj na litość boska Chin... Bo z nimi cała reszta świata przegrywa.... A aha i ramach dokształcania zobacz sobie jaki jest przyrost naturalny w Indiach. Chiny i Indie przez dekadę przewyższyli cała Europe w ilości ludzi. A dopiero później ślij poglądy i porównania.
qaz
qaz 07.09.2020, 09:04
Ok ok, ale tam nie ma przetargów, korupcji i stosu sprzecznie wydawanych decyzji. Urzędnik państwowy za wszystko odpowiada i może za błędy nie mówiąc o próbie przekrętu stracić głowę i to dosłownie. Przyjrzyj się pacom budowy - robi się nie dobrze jak się na to patrzy.
Jprd co za dno
Jprd co za dno 03.09.2020, 09:50
Zawsze ale to zawsze przynajmniej jeden cwaniak wszechznawca musi się pod komentarzem znaleźć.... Jprd... A co jest z wami polaczkami? Czy macie jakieś kompleksy i próbujecie swoim cwaniactwem nadrobić? Czy wy wszyscy musicie się uważac za wybitnych specjalistów z każdego możliwego aspektu życia? Co ty wiesz o budownictwie dróg? Masz odpowiednie Wykształcenie i wieloletnie doświadczenie żeby móc oceniać kto jak pracuje? Znasz projekt od podszewki i teren? Jesteś tylko zwykłym prostakiem i burakiem któremu coś tam się tylko wydaje.... A zwykły polaczkowy plebs ze słoma w gumofilcach
qaz
qaz 04.09.2020, 09:09
Jeśli chodzi o dno bardziej to określenie trafnie opisuje firmy wykonawcze. Rondo na Solidarności, czy przy Terebelskiej - prace posuwają się w iście ślimaczym tempie. W Chinach w ciągu dwóch dni odbudowali zawalony wiadukt, o i takim to szacunek. Nasze firmy biorą się nie mając zaplecza sprzętowego, a tym bardziej zasobów ludzkich za przebudowy dróg i tak to właśnie wygląda.
obi
obi 03.09.2020, 08:43
nie wiem co to za kretyn projektował te wyjazdy na E30, nic nie widać nastawiali lamp, betonu i barierek ciekawe po co one żeby ze skarpy nie spaść?
aaaa
aaaa 03.09.2020, 11:05
Jakoś tysiące kierowców korzystają z tego skrzyżowania bezpiecznie więc może jednak to nie jego wina a gamonia, który wymusił pierwszeństwo.
jacek
jacek 02.09.2020, 20:58
Królową Jadwigi ???????
Sierżant hotdog
Sierżant hotdog 02.09.2020, 20:22
Seria wypadków 2 września na obwodnicy białej p.
Na Białce także doszło do zderzenia pojazdów.
Rondo przy ul solidarności z E30 robią jak muchy w smole już dawno powinno być gotowe.
Na odcinku od CPN bp powinno być lepiej oznakowane że roboty drogowe są 500m dalej... ciężarówki pędzą tamtędy na odcięciu a później nagłe hamowanie bo ktoś skręca w ul KS Brzózki żeby objechać remonty drogowe.

Ostatnio też tworzą się tam długie korki jak ktoś nie musi tamtędy jechać niech omija
Ta firma co robi te rondo to ze 2lata będzie to robić bo oni łyżka od cherbaty zwalają piach z wywrotki
Lbijski raid
Lbijski raid 02.09.2020, 15:37
Wieśniaków

Pozostałe