Wyśpiewali drogę. Trzeci etap zakończony i oficjalnie otwarty

  • 14.09.2020, 12:23
  • bp24_Karolina_Jaszczuk
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mieszkańcy Jaźwin co roku podczas wydarzeń kulturalnych śpiewali o drodze prowadzącej do ich wsi. Ukończono już trzeci etap budowy. W minionym tygodniu nowa asfaltowa droga została oficjalnie otwarta przez wójta, sołtysa, przedstawicieli powiatu bialskiego oraz samych mieszkańców. 


bp24_Karolina_Jaszczuk

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ameliniowiec
Ameliniowiec 08.10.2020, 15:00
Jaźwny to, Jaźwiny tamto a w Amelinie radny Siwiec położył nowy asfalt . Można , można i bez zbędnej pompy. Nie pokazuje się ale działa skutecznie . To się liczy .
Gość
Gość 14.10.2020, 22:21
Siwiec to nic nie wiedział o tym asfalcie. On nic nie zrobił i nie zrobi dla swojego okręgu tylko awanturuje się.
Podpiął się tylko pod sukces wojta i radnego z Rakowisk.
RUMCAJS
RUMCAJS 16.09.2020, 23:30
kurczę sami PSLowcy . A nazlatywało się ich , jak much . A nie wystarczył by do przeciencia wstęgi Wójt , Starosta, sołtys i radny z danego okręgu ??? Ha , ha , ale śmiech . Polska to dziwny kraj . Co na świecie jest normalnością , u nas jest wielkim wydarzeniem ..
Sajdak
Sajdak 20.09.2020, 19:39
Głupi nie rozumie po co a mądry myśli, że tak powinno być. I mamy takie akcje . Na świecie normalność , u nas jest wielkie wydarzenie. Gawiedź do strzyżenia na palcach moża policzyć ." Fryzjerow" za to pod dostatkiem. Można by rzec : strzyżenie sie opłaca.Gola nas na górze, gola nas na dole.
Właściciel zakładu fryzjerskiego bez nożyczek
Właściciel zakładu fryzjerskiego bez nożyczek 15.09.2020, 23:04
Przecinających więcej niż mieszkańców na otwarciu drogi to jest dopiero biurokracja w czystej postaci. Teraz widać jak na dłoni ilu urzędników przypada na jednego mieszkańca, tak na jednego mieszkańca. Nie mieszkańców na jednego urzednika ale urzędników na jednego mieszkańca. Podziwiajcie wpatrujących się w asfalt , oni sa dowodem, że można sie dziwować w XXI wieku z istnienia nawierzchni asfaltowej na wsi, nie z powodu jej braku ale z istnienia . Czaicie ?
jacek
jacek 17.09.2020, 10:44
biurokracji mówimy stanowcze NIE !!!
kaka
kaka 15.09.2020, 12:05
No... ale aby na zdjęciach "pokazali" !!! To jest "najważniejsze" !!!!
Wojt beton
Wojt beton 14.09.2020, 17:44
A michalówke nadal wojt ma gdzies. Kilometr do utwardzenia . Powiat do gminy a gmina do powiatu odsyla.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.09.2020, 17:08
Do michalówki jest 1 km do zrobienia. Ale wszyscy mają gdzies. Powiat odsyla do gmimy a gmina do powiatu. Wstyd panie (betonie) wójcie.
jacek
jacek 17.09.2020, 10:45
emerytura czeka, nie trzeba się bronić..... po prostu puścić się stołka

Pozostałe