Kupili laptopy za prawie 100 tysięcy

  • 06.10.2020, 12:31
  • bp24_Karolina_Jaszczuk
Kupili laptopy za prawie 100 tysięcy
Gmina tuczna zakupiła 45 laptopów z pełnym oprogramowaniem i zestawem słuchawkowym w ramach projektu "Zdalna Szkoła" i "Zdalna Szkoła+". Łączna wartość sprzętu to prawie 100 tysięcy złotych. Zostanie on przekazany Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Tucznej.Zakup zrealizowany został w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” oraz dotyczy realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego oraz zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.bp24_Karolina_Jaszczuk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonimowy
Anonimowy 06.10.2020, 13:31
No na starej centrali, która miała zostac już wymieniona 5 lat temu to ten internet będzie na pewno śmigał szybciej niż dotychczas !

Pozostałe