Trzech bialczan winnych zabójstwa. Grozi im dożywocie w Wielkiej Brytanii

  • 10.10.2020, 20:18
  • bp24_Marta_Stefaniak
Trzech bialczan winnych zabójstwa. Grozi im dożywocie w Wielkiej Brytanii
Michał Sz., Maciej S. oraz Adam L.  zostali uznani przez brytyjski sąd winnymi brutalnego morderstwa oraz rabunku. Dwoje pozostałych mlodych ludzi zostało oczyszczonych z zarzutów



Trzem mężczyznom grozi dożywocie po tym, jak ława przysięgłych w Wielkiej Brytanii uznała ich za winnych zamordowania Polaka w jego mieszkaniu w Wakefield w zeszłym roku.



Czterech mężczyzn i kobieta stanęli przed sądem koronnym w Bradford w zeszłym miesiącu, zostali oskarżeni o rabunek i zamordowanie 30-letniegi Aleksandra P. którego ciało znaleziono na podwórku posesji przy Pinderfields Road.



Wczoraj (9 października) skład sędziowski przyznał jednomyślne i skazał 24-letniego Adama L. , 28-letniego Maciaja S. i 24-letniego Michała Sz.



Trio z Southampton zostało również uznane za winnych planowania obrabowania 30-latka.



Dziewczyna Sz. 21-letnia Karolina K.  i jego 20-letnk brat Marcel zostali uznani za niewinnych.



30-latek doznał licznych złamań twarzy i innych obrażeń podczas nocnego ataku w swoim mieszkaniu w piwnicy.



Brytyjski prokurator Peter Moulson QC powiedział ławie przysięgłych, że charakter i rozkład obrażeń zdecydowanie sugerowały, że został on poddany „ciągłemu brutalnemu biciu” tuż przed śmiercią.



Cała piątka oskarżonych podróżowała Volkswagenem Passatem z Southampton do Wakefield tej nocy żeby odebrać dług między L. a zamrodowanyn.



Niektórzy członkowie grupy przynieśli ze sobą nogi stołu lub krzesła, a niektórzy mieli również rękawiczki.



Policja i ratownicy medyczni znaleźli 30-latka na podwórku tuż za drzwiami i pomimo prób ratowania go niestey zmarł.



Policja w Kent następnie aresztowała Michała Sz., jego dziewczynę Karolinę K. oraz L., którzy kikla dni później czekali w pojeździe Mercedes Sprinter na prom w Dover.  Próbowali uciec.



Mężczyźni oczekują w areszcie na wymiar kary.
bp24_Marta_Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stara Gwardia BP
Stara Gwardia BP 26.01.2021, 22:29
Macie adres aresztu/pudła tych zwyrodnialców???
Koniecznie trzeba im podesłać gratulacje.
Stara Gwardia BP
Stara Gwardia BP 23.01.2021, 00:06
Tak uczyliście szacunku w BP, teraz czas na naukę dla was! Dajcie znać jak poszlo... Podrzućcie kumple jakieś namiary to cała Biała wyśle GRATULACJE dla 3 muszkieterów hahahhaaaaaa
-ich hasło przewodnie: 10ciu na jednego!!!
TB95
TB95 16.12.2020, 11:21
PDW GONZO!
BP.
BP. 15.10.2020, 09:42
Komu tu współczuć bandyci i mordercy dożywocie z możliwością zwolnienia po 50 latach. Zakatowali człowieka a wy im współczujecie. OGARNIJCIE się ludzie przecież to mordercy z zimną krwią zabili. W Białej udawał cwaniaka przed gówniarzami bo tylko im imponował . Macie swojego idola mordercę.
G
G 15.10.2020, 23:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Emigrante
Emigrante 13.10.2020, 22:56
??jeśli trafili do HMP bradford to polecam dokupić koran i rozmówki polsko arabskie??
Ela
Ela 13.10.2020, 09:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

12.10.2020, 20:33
Ciekawe dlaczego nie piszą nazwisk jak zostali skazani, w wiadomościach z GB podane są ich nazwiska wiec nie wiem przed czym to kryć
xyz
xyz 12.10.2020, 15:30
Dopiszcie jeszcze tak jak jest podane w angielskich mediach, że był to dług za narkotyki
Tyr
Tyr 12.10.2020, 11:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

UK
UK 12.10.2020, 10:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

A
A 11.10.2020, 22:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

11.10.2020, 20:18
I wkoncu stołek sie doskakal A taki kozak był w bp
11.10.2020, 15:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

11.10.2020, 15:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Cyprian
Cyprian 11.10.2020, 12:13
Miejmy na dzieję ze Pan Posel StefaniuK i Pan Senator Bierecki(wspolnie przecinali wstege I otwierali mural w Centrum białej w 2015 z wyzej wymienionym i kibicami wezma udzial w zbiorce Funduszy na paczkę chłopakom, wiadomo srodki czystosci, papierosy, Kawa, warcaby, rozmowki polski angielski wszystko się przyda.
jjo
jjo 15.10.2020, 12:09
sam kup warcaby.
Dymek
Dymek 11.10.2020, 10:22
#UWOLNIC GONZA #ODDAJCIE STADION PODLASIANOM
Stara gwardia BP
Stara gwardia BP 22.01.2021, 23:53
Ruch kibicowski w Białej nabrał chorej atmosfery i wiecznych rozliczeń na ulicach, przed klubami, a teraz osiągnął wymiar międzynarodowy... No tylko pogratulować wam ćwierć inteligencji... Teraz będzie okazja dobrze się wybujać na obczyźnie, bo w białej przeginaliście i to GRUBOOO, instant karma tak zwana. Dożywocia to kara idealna. Warcaby do oporu, nauka języka... Przyda się... Gratuluję jeszcze raz i wyrazy współczucia.... Szczere. I ten śmieszny Gonzo i jego koledzy twardziele w pieluchach.
WCH
WCH 20.02.2021, 17:30
Ty to dopiero jesteś twardziel, jak siedzą to dopiero się możesz wychylić, ale i tak anonimowo 😂
Nakei
Nakei 11.10.2020, 10:03
WSZYSCY POWINNI BYC W WIĘŹNIU !!!! CAŁA PIĄTKA !!!!
Bratek
Bratek 11.10.2020, 09:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Rutkowski
Rutkowski 10.10.2020, 21:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

10.10.2020, 20:54
zamordowanie 30-letniegi

Pozostałe