Wybiegali sobie awans

  • 15.10.2020, 10:00
  • bp24_Karolina_Jaszczuk
Wybiegali sobie awans
Finał Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbył się w ostatnim czasie w Wisznicach. Nagrody przyznano w trzech kategoriach.W biegach dzieci, w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce i awans zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim. Trenują pod okiem Andrzeja Kobyłki. Drugie miejsce uzyskały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Janowie Podlaskim. Ostatni stopień podium zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Wisznicach. Z drużyn chłopięcych najlepsza była ta ze Szkoły Podstawowej w Janowie Podlaskim. Tuż za nimi, na podium kolejno stanęli chłopcy z wisznickiej podstawówki oraz międzyrzeckiej "dwójki".W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej najlepsze były dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Drugie i trzecie miejsce przypadło drużynom ze Szkoły Podstawowej w Wisznicach i "dwójki" z Międzyrzeca Podlaskiego. W rywalizacji chłopców na pierwszym stopniu podium uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim. Drugie miejsce należało do janowskiej szkoły, a trzecie do Szkoły Podstawowej w Wisznicach.W biegach Licealiady niewątpliwie wygrali gospodarze - drużyny Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach.

Młodzi sportowcy otrzymali nagrody za swoje osiągnięcia. Ponadto zdobywcy pierwszych i drugich miejsc uzyskują awans do rywalizacji rejonowej, która odbędzie się w Adamowie.
bp24_Karolina_Jaszczuk

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe