Zostawił pięcioosobową rodzinę. Wesprzyj zbiórkę

  • 27.10.2020, 12:25
  • Karolina Jaszczuk
Zostawił pięcioosobową rodzinę. Wesprzyj zbiórkę fot. www.zrzutka.pl Wypadek na trasie S8 w okolicy węzła Syców
W internecie pojawiła się internetowa zbiórka na rzecz rodziny bialczanina, który zginął w wypadku na trasie S8. Za sprawą tragicznego wypadku zostawił pięcioosobową rodzinę.

Do tragicznego wypadku doszło 21 października na trasie S8 w okolicy węzła Syców. Pan Mirosław Maziejuk był jedynym żywicielem pięcioosobowej rodziny.

- zginął tragicznie ukochany syn, brat, mąż, ojciec, serdeczny przyjaciel i kolega Mirosław Maziejuk. Zawsze uśmiechnięty, pogodny chłopak, który służył pomocą w każdej chwili. Jego śmierć przyszła nagle. Rodzina i przyjaciele pogrążeni w smutku nie byli na to gotowi, wobec czego potrzebna jest pomoc materialna. Koszty związane z pogrzebem oraz dostatnie przeżycie najbliższych miesięcy są ogromne, a pomoc państwa jest kroplą w morzu potrzeb. Prosimy zatem o finansowe wsparcie, które pozwoli godnie pożegnać Mirosława w jego ostatniej drodze oraz da rodzinie szansę przetrwać ten najcięższy okres - czytamy na stronie zbiórki.

Do tej pory zebrano już ponad 33 tysiące złotych. Wesprzeć zbiórkę można w serwisie zrzutka.pl.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe