Kto jest najlepszym włodarzem? Zadecyduj Ty

  • 19.11.2020, 13:40
  • Marta Stefaniak
Kto jest najlepszym włodarzem? Zadecyduj Ty https://www.grupaglasso.pl/ Kto otrzyma statuetkę? Poznamy na początku grudnia
Prezydent, Starosta, Burmistrz i Wójt. To oni mają najczęstszy kontakt z lokalnymi społecznościami. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić kto Waszym zdaniem jest najlepszym Włodarzem Roku 2020.

Do 30 listopada można głosować w plebiscycie na Włodarza Roku 2020. O nagrodę walczą wszyscy zarządzający miastem, powiatem i gminą w naszym regionie. Warto ich ocenić. Jeżeli dbają o potrzeby mieszkańców, lokują pieniądze samorządowe w odpowiednie inwestycje albo są uczciwi. Warto oddać na nich głos. Kryterium wyboru należy do Państwa. 

Głosy już można oddawać. Wyniki głosowania poznamy w Mikołajki czyli 6 grudnia. 

Marta Stefaniak

Plebiscyt: Włodarz roku 2020


Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mistyk
Mistyk 19.11.2020, 22:58
Adam Bielecki - skromny Samorządowiec
Zły
Zły 19.11.2020, 18:35
Na pewno nie Sikora...
gmina
gmina 19.11.2020, 18:09
Jeśli Panasiuk da więcej kursów podmiejskich to będzie najlepszym wójtem!
Vika
Vika 19.11.2020, 17:51
Gmina Terespol -tutaj sie mieszka cudownie ,dziekujemy Panie Iwaniuk
Cyc
Cyc 26.11.2020, 21:53
Chyba w kobylanach lub malaszewiczach, w pozostałych miejscowosciach inwestycji brak mimo zgłaszanych potrzeb, wiec wcale tak cudownie w gminie sie nie mieszka.
mieszkaniec
mieszkaniec 19.11.2020, 16:21
Zdecydowanie popieram Jacka Danieluka to co zrobił w Terespolu w czasie kilku kadencji urzędowania to jest mistrzostwo świata.
kaka
kaka 13.11.2020, 17:23
Jestem z Białej, ale powiem tak, przejedźcie się po Gminie Terespol ... i to powinno Wam dać do myślenia. Nie znam Gościa osobiście ale jak dla mnie Iwaniuk a później pustka !!!!!!!!!!
Basia
Basia Wczoraj, 15:13
No nie;) sa jeszcze Łomazy.
Cyc
Cyc 26.11.2020, 21:58
No tak. Zapraszamy do gminy terespol. Zuki, Murawiec , łegi, bohukaly.... to tez gmina Terespol a nie tylko malaszewicze i kobylany...
Fakty-nie-mity
Fakty-nie-mity 19.11.2020, 18:08
Bo (gmina) Terespol dostawała pieniądze z podatków od Małaszewicz (które zostały zbudowane nie prze wójta, lecz państwo - czyli nas wszystkich) na poziomie, o którym włodarze Białej czy choćby (miasta) Terespol mogliby tylko pomarzyć... Z pustego i Salomon nie naleje...
Cyc
Cyc 26.11.2020, 22:00
Dostawala? Czyli juz nie dostaję?
Statystyk
Statystyk 11.11.2020, 18:45
Warto by podzielić liczbę głosów w sondzie przez liczbę mieszkańców. Kandydaci z większych miejscowości mają teraz z góry wyższe szanse
Mopsik
Mopsik 02.11.2020, 14:52
Brakuje starosty bialskiego
mistrz gruby
mistrz gruby 27.11.2020, 15:38
ty z tej samej sitwy??

Pozostałe