Wiemy, kto ma zawalczy o tytuł Ambasadora Wschodu

  • 07.11.2020, 07:49 (aktualizacja 07.11.2020, 10:24)
  • Karolina Jaszczuk
Wiemy, kto ma zawalczy o tytuł Ambasadora Wschodu fot. Ambasador Wschodu (fb) Statuetka Ambasadora Wschodu
Ambasador Wschodu to inicjatywa, której celem jest wyróżnienie samorządów, organizacji, projektów i biznesu, które cechuje kreatywność, wyjątkowość czy też działalność na rzecz regionu. Znamy już pierwszych laureatów z terenu naszego miasta i regionu.

Jest to już siódma edycja akcji organizowanej przez Krainę Bugu i Arche. Tytuł Ambasadora Wschodu przyznawany jest w czterech kategoriach: biznes, turystyka, projekt i samorząd. Zakończyło się już internetowe głosowanie, które pozwoliło wyłonić pierwszych laureatów.

Wśród laureatów kategorii "Projekt" znalazły się też bialskie inicjatywy. Nominowany został Podlasie Jazz Festival organizowany co roku przez Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe Jarosława Michaluka oraz Europejski Festiwal Tradycyjnych Gier i Zabaw organizowany przez Filię AWF w Białej Podlaskiej.

W kategorii "Turystyka" o tytuł Ambasadora Wschodu zawalczy KajakowaPrzygoda.pl - wypożyczalnia kajaków nad Bugiem. Są pionierami spływów kajakowych na odcinku rzeki od Sławatycz do Kodnia. Posiadają również wypożyczalnię w Sławatyczach.

W każdej kategorii przyznana zostanie jedna statuetka wraz z tytułem Ambasadora Wschodu i po dwa wyróżnienia. Wybór zwyciężców należeć będzie do kapituły złożonej z laureatów ostatniej edycji, praktyków oraz ekspertów z danych dziedzin.

Pełna lista laureatów znajduje się na stronie organizatora.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe