Klaudia wygrała bieg przełajowy

• 17.11.2020, 10:56
  • Źródło: Piotr Osipiuk
Klaudia wygrała bieg przełajowy fot. Piotr Osipiuk Klaudia Osipiuk najlepsza w biegach przełajowych
Klaudia Osipiuk ucząca się w Wisznicach wygrała mistrzostwa regionu w biegach przełajowych.

14 listopada w Tomaszowie Lubelskim, na malowniczo położonych, wymagających trasach odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w Biegach Przełajowych. Na starcie stanęli najlepsi zawodnicy z województw Podlaskiego i Lubelskiego. Kolejny raz swoją dominację potwierdziła uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Wisznicach Klaudia Osipiuk, która wygrała z dużą przewagą bieg na 1500 m. Start w zawodach poprzedzony był dziesięciodniowym zgrupowaniem kadry wojewódzkiej młodzików, które odbyło się w Krasnobrodzie. Należy przypomnieć, że Klaudia specjalizuje się w biegach na 300 i 600 m. Reprezentuje barwy klubu „ŻAK” Biała Podlaska. Trenuje pod kierunkiem Piotra Osipiuka.

Źródło: Piotr Osipiuk