Wielkie serce na nakrętki w centrum gminy

  • 19.11.2020, 17:53
  • Natalia Laszuk
Wielkie serce na nakrętki w centrum gminy fot. gmina Łomazy Wielki kosz na nakrętki stanął w centrum Łomaz
W centrum Łomaz stanął zbiornik w kształcie serca do zbierania nakrętek by pomóc chorej Zuzi Witek z Międzyrzeca Podlaskiego. Władze zachęcają wszystkich do przyłączenia się do akcji.

Wielkie serce na plastikowe nakrętki zostało umieszczone w centrum Łomaz. Pomysł powstał z inicjatywy radnego gminy Łomazy Leszka Firysiuka i wójta gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego przy wsparciu przewodniczącego rady gminy Łomazy Andrzeja Wińskiego. Na początku nakrętki są zbierane dla Zuzi Witek z Międzyrzeca Podlaskiego. Zuzia to roześmiana, ciekawa świata dziewczynka, którą dotknęła choroba genetyczna. Do prawidłowego rozwoju dziewczynki niezbędna jest specjalistyczna rehabilitacja. Dlatego mama dziewczynki i przyjaciele rodziny proszą wszystkich o pomoc w zbiórce nakrętek.

Władzę proszą o przynoszenie zebranych nakrętek. Wielki kosz na nakrętki to nie tylko dbałość o segregację odpadów, ale także podanie pomocnej dłoni potrzebującym. Pojemnik jest postawiony na czas nieokreślony i będzie służył do zbierania nakrętek w kolejnych inicjatywach i zbiórkach pomocowych.

Natalia Laszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe