VW zderzył się z ciężarówką na krajowej dwójce

  • 20.11.2020, 13:24 (aktualizacja 20.11.2020, 16:38)
  • Karolina Jaszczuk
loadingŁaduję odtwarzacz...
Doszło do groźnie wyglądającego zderzenia osobówki i samochodu ciężarowego. Strażacy musieli wydobyć poszkodowanego z auta. Nieprzytomny trafił do szpitala.

Dzisiaj (20 listopada) około godziny 13 służby poinformowane został o wypadku na DK2 w rejonie ulicy Sitnickiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych informacji wynika, że doszło tam do zderzenia osobowego VW z ciężarówką. Jedna osoba została wydobyta z auta. Nieprzytomnego poszkodowanego przewieziono do bialskiego szpitala.

Na miejscu jest straż pożarna oraz policja. Ruch odbywa się wahadłowo.

Karolina Jaszczuk

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rodzina
Rodzina 22.11.2020, 19:50
Kierowco czarnego mercedesa to kwestia czasu jak odpowiesz za bezpodstawne użycie sygnału dzwiekowego i przyczynienie się do tej tragedii, wszystko jest na monitoringu
w33w
w33w 23.11.2020, 13:41
Tak jasne wepchnął go pod tą ciężarówkę. Współczuję, ale nie należy szukać winnych jak się samemu zawiniło.
Kolega
Kolega 23.11.2020, 11:53
Czy wiadomo co z kierowca passata?
Miro
Miro 21.11.2020, 23:21
Czy wiadomo co z kierowca passata?
uty
uty 20.11.2020, 21:14
tez tam mialem wypadek. progi zwalniajace powinny tam byc zeby 60 jechali a nie 120
areyousiur
areyousiur 23.11.2020, 10:02
Stary przesiądź się do autobusu daj żyć innym.
Qaz
Qaz 22.11.2020, 20:01
Przejazdza tam tysiace samochodow i noe ma problemu. Moze jeszcze kolczatki zamontowac ? Proponuje doszkolic technike jazdy i bedzie bez wyoadkow.
Klemens
Klemens 20.11.2020, 18:18
Tak fachowo ruchem Tre-drom kieruje i rozkopuje ulice ;)
jjo
jjo 25.11.2020, 12:25
Tredrom kieruje w wyznaczonych godzinach , w tzw godzinach szczytu Akurat wypadek zdarzył się 1/2 godziny przed czasem kierowania. Nie obwiniaj więc niewinnych.
Arek
Arek 20.11.2020, 17:09
Bzdura z tą strażą pożarną, gość leżał na chodniku zanim pojawiły się służby. Otoczony może pietnastoma gapiami oczywiście...
Swiadek
Swiadek 21.11.2020, 04:40
Wkoncu ktos prawdę powiedział. Ale za to straz pierwsza byla od pogotowia i policji, chodz maja dalej od reszty. Tego pana ktos klaksonem pospieszyl wprost pod ciężarówkę. Mam tylko nadzieje ze ten pan przeżył.
Rodzina
Rodzina 22.11.2020, 19:44
Witam, czy pamieta pan/pani może co to było za auto albo bliższe szczegóły , jestem z rodziny i poszukujemy osoby która bezpodstawnie użyła sygnału dzwiekowego, przyczyniając się do tej tragedii , ten Pan walczy o życie , jest w stanie bardzo ciężkim. .
sss
sss 22.11.2020, 03:42
jeżeli to prawda że ktoś na niego trąbił to ten ktoś powinien dożywotnio stracić prawo jazdy.
KC
KC 21.11.2020, 16:59
Przeżył jest w śpiączce
popielniak
popielniak 21.11.2020, 15:10
Co komu z pogotowia jak koleś w aucie był zakleszczony. Póki straż go nie wyciągnie karetka nie ma co robić
św
św 23.11.2020, 17:49
Nie był zakleszczony ale niestety nie wiem kto ożył klaksonu bo bylem po drugiej stronie. Sam miałem dużo szczęścia że mnie nie ściagnoł za sobą. Mam nadzieję że wyjdzie z tego.
Kibel
Kibel 20.11.2020, 14:35
Czy na tym skrzyżowaniu przypadkiem nie kierują ruchem? Jak do tego doszło?
Aldek
Aldek 20.11.2020, 22:28
Jasne, że kierują!!! Najczęsciej pan stoi oparty o barierkę i kieruje ruchem w telefonie....a ruch w realu toczy się swoją drogą... pam figurant, sztuka się zgadza....

Pozostałe