Strażacy powitali nowy wóz

  • 27.11.2020, 12:55
  • Karolina Jaszczuk
Strażacy powitali nowy wóz Strażacy trzymający race
Nowy samochód strażacki trafił do jednostki OSP w Sławacinku Starym już jakiś czas temu. Częściowo wyposażony pojazd jest warty ponad 800 tysięcy złotych. Strażacy powitali go hucznie.

Ochotnicza Straż Pożarna w Sławacinku Starym otrzymała nowy wóz strażacki. - Nowy samochód był marzeniem Sławacinka. Samochód stoi już w garażu i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. - mówi jeden z druhów.

Nowy wóz to samochód średni marki Renault. Będzie służył nie tylko do gaszenia pożarów, ale także do wyjazdów na wypadki i inne zdarzenia losowe. Mieści się w nim zbiornik na wodę o pojemności 3 tys. litrów oraz zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 300 litrów. Samochód wyposażony jest także w wysokiej jakości oświetlenie, urządzenie do szybkiego natarcia i działka wodne. Są w nim także zestawy do ratownictwa technicznego i medycznego.

Wóz jest warty ponad 800 tys. złotych.

 

Karolina Jaszczuk

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe