Biała Samorządowa wychodzi z pomysłem na darmowe testy

  • 30.11.2020, 12:54
  • Karolina Jaszczuk
Biała Samorządowa wychodzi z pomysłem na darmowe testy fot. Biała Samorządowa (fb) Jan Jakubiec składający pismo w urzędzie miasta
Według Białej Samorządowej miasto powinno zabezpieczyć w budżecie środki na bezpłatne testy antygenowe dla mieszkańców. Pismo w tej sprawie złożył dzisiaj przewodniczący klubu.

Jan Jakubiec, Przewodniczący Klubu Radnych Stowarzyszenia Biała Samorządowa wystosował dziś (30 listopada) pismo do Michała Litwiniuka, prezydenta miasta. Jakubiec prosi o o zabezpieczenie środków w przyszłorocznym budżecie miejskim na uruchomienie bezpłatnych testów antygenowych na COVID-19.

- Władze miasta powinny wyjść z taką inicjatywą ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców a w szczególności seniorów, pracowników służby zdrowia oraz oświaty. - pisze Biała Samorządowa.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja.n z Kubiec
Ja.n z Kubiec 03.12.2020, 12:30
"Proszę mi ulice asfaltem wylać, proszę na to zabezpieczyć pieniążki" A tak poważnie to prosze zmienić tytuł bo tu nie ma nic a ten temat. Proszę zabezpieczyć pieniążki z nagród Pana prezydenta i jego wspólników ze spółek miejskich i oczywiście od radnych i cos tam będzie na darmowe testy. Albo lepszy pomysł, podniesie Pan opłaty za odpady i z głowy. Wszystko na mój koszt, na koszt mieszkańców. I jak ma być lepiej jak takie pomysły i pisma składają ludzie co żyją z Naszych pieniędzy.
Jaś
Jaś 30.11.2020, 21:39
W dniu dzisiejszym 30.11. na całe województwo lubelskie przypadło 13 zgonów. W tym 10 z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Pobiliśmy niechlubny rekord. To już chyba ponad czarną strefę. W Lublinie zgońow brak. Zastanawiam sie , czy mamy takich słabych, marnych mieszkańców czy lekarzy???
obserwator
obserwator 30.11.2020, 15:48
Dzisiaj / i nie tylko/ załatwianie czynności służbowych nie zwalnia pracownika i petenta od obowiązku zakrywania ust ni nosa
Szach
Szach 01.12.2020, 09:41
Konstytucja mówi co innego!!!
Waldek
Waldek 30.11.2020, 13:47
Nie napisali ile zabezpieczyć, komu te testy robić, z jaką częstotliwością, kiedy...
Paranoja.... Tak jakby napisali : "proszę zabezpieczyć pieniądze na budowę chodnika"
Działanie pod publiczkę i w celu bezsensownego wydatkowania pieniędzy publicznych.
Dziś kogoś przebadają, jutro zarazi się...
Kto ma kierować na takie testy? Urzędnik? Radny? Lekarz?
Pomysł kompletnie nie trafiony.
Szkoda pieniędzy.
Percio
Percio 01.12.2020, 20:12
Nie napisali bo im się nie chce policzyć. Najlepiej zwalić na drugiego Pewnie nie mają zielonego pojęcia jak to zrobić. Szaliczek na szyję, grzywka na lakier, suwaczek nie dopięty i focia na kancelarii ..... A tu zima przyszła i mózg trzeba chronić przed wymrożeniem. Pani na kancelarii też zniesmaczona popisówka dyrektora , taki stary a taki .....

Pozostałe