Pawilon już cieszy oko mieszkańców

  • 02.12.2020, 14:07
  • Karolina Jaszczuk
Pawilon już cieszy oko mieszkańców fot. Miasto Biała Podlaska (fb) Nowy pawilon edukacyjny
Pawilon edukacyjny przy ścieżce rowerowej nad Krzną jest już gotowy. Z miejsca będą mogli korzystać wkrótce spacerowicze oraz rowerzyści.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 05.12.2020, 04:51
Brak latarni. Ul. Ceglana.
Kolomolo
Kolomolo 04.12.2020, 20:08
Co się czepiacie, ktoś musi pozamykać wszystkie projekty po poprzednikach. Jak się nie ma swoich to i takie są dobre. Propaganda sukcesu na całego. Mamy ronda, nowe-stare ulice, ścieżki rowerowe - tylko jakoś przemysł i usługi się nie rozwijają a wręcz przeciwnie się zwijają. Dla kogo będą te miejsca - dla bezrobotnych i garstki urzędników. No rzeczywiście miasto się rozwija ........ ale propagandowo.
70 000 000
70 000 000 04.12.2020, 13:52
Taa a co by Was zadowoliło? Takie schody w stylu pomnika smoleńskiego nad brzegiem Krzny żeby "wyznawcy" mogli skakać do wody na główkę? ;-)
Bialczanin.
Bialczanin. 04.12.2020, 11:40
To na kajaki gamonie!!!!!!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 04.12.2020, 10:05
Zamiast tego można wybudować miejskie kąpielisko z piaszczystą plażą na wzór Kubików w Chotyłowie. Wszyscy byli by zadowoleni, a zwłaszcza w upalne dni.
Marek
Marek 04.12.2020, 07:54
Budowla na miarę Trzaskowskiego :)
Ciekawe
Ciekawe 03.12.2020, 22:10
Co to jest? Po co ta klatka? W którym miejscu ta budowla?
nie pies
nie pies 03.12.2020, 14:58
no i jaka cena tego kojca?
jurek
jurek 03.12.2020, 13:07
Widzę, że wszystkie inwestycje M są z rozmachem niczym u Trzaskowskiego. Wydane miliony na jakieś małpie gaje i kojce dla psów. Masakra :(
tak
tak 03.12.2020, 10:51
Napiszcie coś więcej o tej 'budowli' bo z tego co widać to przypomina taki większy kojec dla psów z zadaszeniem.
Marian
Marian 02.12.2020, 19:24
Dla mnie wygląda ja kojec dla zwierząt z dwoma ławkami :)
kysz
kysz 04.12.2020, 01:07
Jakie czasy...takie obiekty... (może więcej pisać nie będę, bo mnie zlinczują ...;)

Pozostałe