W ferie przeniosą się w przeszłość

  • 28.12.2020, 16:30
  • Karolina Jaszczuk
W ferie przeniosą się w przeszłość
Obostrzenia zmusiły dzieci i młodzież do pozostania w domach w czasie ferii. Mimo to, szkoła znalazła rozwiązanie, by umilić im czas wolny.

Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach pod patronatem Wójta Gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego ogłasza akcję mającą na celu zebranie starych zdjęć z wydarzeń i miejsc w gminie Łomazy. - Udajmy się w podróż do przeszłości w poszukiwaniu historii gminy zapisanej na fotografii. Wspólnie wydobędziemy je na światło dzienne. - piszą organizatorzy.

Chętni mogą przesyłać nieograniczoną ilość zdjęć. Wiadomość powinna zawierać informację o tym co przedstawia zdjęcie, okres bądź datę wykonania fotografii, miejsce wykonania oraz imię i nazwisko autora lub osoby z której zbiorów pochodzi dane zdjęcie.

Za najciekawsze zdjęcia z opisem zostaną przyznane nagrody. Dodatkowo wszyscy uczestnicy akcji otrzymają oceny z historii. Zdjęcia należy przesłać do nauczycieli uczących historii lub wychowawców w terminie do końca stycznia 2021 roku. Istnieje możliwość wykonania skanu zdjęcia w szkole. Z zebranych zdjęć stworzona zostanie wystawa.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe