Galeria Podlaska dostępna on-line

  • 31.12.2020, 11:29
  • Magda Osipowicz
Galeria Podlaska dostępna on-line fot. archiwum Galeria Podlaska zaprasza na wizyty on-line
Z racji wprowadzonych obostrzeń wiele działalności musialo zostać zamknięte. Naprzeciw panującym rystrykcjom, wszystkim miłośnikom sztuki, Galeria Podlaska wychodzi na czele z wystawą dostępną w trybie on-line.

Na ścianach Galerii obecnie znajdują się dzięła autorstwa bialskiego środowiska plastycznego zrzeszonego przy Galerii Podlaskiej działającej przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Za pomocą wirtualnej wizytacji możemy podziwiać rzeźby, rysunki, satyryczne ilustracje, ceramikę oraz malarstwo. 

Aby odbyć taki spacer po Galerii należy odwiedzić jej profil na Facebooku, gdzie można znaleźć również opis każdego artysty wraz z jego pracami.

Magda Osipowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe