Samorząd podsumował drogowe inwestycje 2020 roku

  • 04.01.2021, 12:46
  • Karolina Jaszczuk
Samorząd podsumował drogowe inwestycje 2020 roku Znak "Kodeń"
Gmina Kodeń podsumowała ubiegłoroczne inwestycje drogowe. W sumie samorząd wydał ponad 7 milionów złotych na ponad 9 kilometrów dróg.

W minionym roku wyremontowano odcinek o długości 3 km w Zabłociu. Inwestycja finansowana była z Funduszu Dróg Samorządowych, kasy gminy oraz powiatu bialskiego. Remont przeszła również droga z Zabłocia do Rozbitówki. Była to wspólna inwestycja gminy oraz powiatu.

Asfalt pojawił się również na trasie Olszanka - Leniuszki. Wykonano tam 1 km drogi. Ponadto utwardzono gruzbetonem 2,5 km w Olszankach, Elżbiecinie, Kodniu, Zabłociu, Kopytowie. Powiat bialski zrealizował także remont 1,4 km drogi w Okczynie.

W samym Kodniu utwardzono odcinek ulicy Ogrodowej o długości 0,6 km. Kosztowało to samorząd 800 tys. zł.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe