Zmiany w PEC. Sebastian Paszkowski nowym prezesm

  • 05.01.2021, 20:13
  • Natalia Laszuk
Zmiany w PEC. Sebastian Paszkowski nowym prezesm fot. Miasto Biała Podlaska Nowy prezes w PEC
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ma nowego prezesa. Został nim obecny członek zarządu spółki.

Kilka dni temu (1 stycznia) nowa osoba zajęła stanowisko Prezesa Zarządu miejskiej spółki PEC Biała Podlaska. Emeryt Franciszek Afaltowski ze względów zdrowotnych zrezygnował z funkcji prezesa. Jego miejsce zajął Sebastian Paszkowski, członek zarządu spółki. Ukończył on między innymi studia podyplomowe w zakresie oceny efektywności i finansowania inwestycji w Szkole Głównej Handlowej oraz podyplomowe studia menedżerskie również w SGH. Dotychczas do jego obowiązków należało zarządzanie finansami i przedsiębiorstwem. Były i obecny prezes nadal będą ze sobą współpracować. 

Podczas spotkania w siedzibie spółki PEC prezydent Michał Litwiniuk podziękował wraz z przedstawicielami załogi PEC prezesowi Franciszkowi Afaltowskiemu oraz złożył gratulacje zastępującemu go Sebastianowi Paszkowskiemu. 

Natalia Laszuk

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Humorystycznie
Humorystycznie 12.01.2021, 00:54
Trwa konkurs na prezesa PEC -u. Przed niezależną komisją staje kolejny kandydat niejaki P. i siada. Komisja się pyta czy wie chociaż na jakie stanowisko aplikuje . P. odpowiada zmieszany i czerwony , że nie wie. Jak to ? Nie wie Pan ?Eeeee, no , no , no , zapomniałem. Ale ja przecie pączki rozdawał. Bober znaczy Colgate , mówił , że mam tylko wejść i wyjść i wszystko załatwione .
Wiki
Wiki 12.01.2021, 00:29
Ten" świetny " manager , będąc w zarządzie wdrożył iście niezwykle nowatorski plan optymalizacji finansów spółki. Jaki ? Zafundował nam ogromne podwyżki. Ot , wytężył chłopina umysł....Szczere gratulacje. Długo nad tym myślałeś prezesiku ? Wiecej, ten człek biega po mediach chwaląc się projektem budowy ciepłowni opalnej biomasą. Dla przypomnienia, nie swoim projektem . Jak ten projekt powstawał to Paszkowski jeszcze pączków nawet nie rozdawał na mieście. Nie ma czym zabłysnąć to opowiada o cudzych dokonaniach. Dramat !
zaznajomiony z tematem
zaznajomiony z tematem 2 dni temu, 10:30
Podwyżki, dareczku to zgotował nam J****y PiS, w tym roku 20 rożnych podwyżek podatków i nie kłam w sprawie podwyżek ciepła, napisał ci redaktorzyna z portalu z podlaski.info tekst i wszędzie go wrzucasz. Spójrz na stronę PECu, ceny wzrosły o 8,7% a np. w takim PiSowskim Chełmie o 15%. W PiSowskiej Łomży np. 25% i to rok do roku. Pragnę przypomnieć, że ten twój najlepszy prezes Kompa, sam nie potrafił utrzymać swojego biznesu a podpisanie umowy z Polską Grupą Górniczą (o czym pączek Paszkowski wspomina właśnie w wywiadzie) na najdroższy węgiel na świecie to okradanie mieszkańców Białej Podlaskiej w czystej postaci. A węgiel na wolnym rynku jest o połowę tańszy. Dla przypomnienia: najlepszy z najlepszych prezesów, prezes Kompa, zostawił spółkę z 1,5 mln stratą. To do ciebie dareczku, pracownicy PECu na kolanach przychodzili z prośbami o podwyżkę wynagrodzenia a ty nas za drzwi wyrzucałeś. A teraz i podwyżki są i wymiana samochodów na nowe z zabytkowych 30 letnich. A prezesik kompa powtarzał że na podwyżki i na nowe auta niema pieniędzy. A tu nagle można podwyżki dać i zakupić nowe samochody do firmy aby pracownicy godnie pracowali. I nagle okazuje się , że może nie być straty w firmie a w 2020 roku nie podwyższać cen ciepła.
Stefan
Stefan 2 dni temu, 09:31
Hehehehe Darek Stefaniuk jeszcze *** boli?
obywatel_rp
obywatel_rp 11.01.2021, 15:27
Karierowicz taki sam jak Jaroszek w WODKAN
Krzysztof
Krzysztof 11.01.2021, 11:03
To spójrz patafianie ile zarabiał w 2018 roku. Myśle, ze taka firma jak Elavon nie zalega z wypłatami https://www.elavon.pl/index.ht… największy operator na świecie w płatnościach bezgotówkowych . Ale zazdrość nie daje podstaw do racjonalnego myślenia.
menel
menel 12.01.2021, 13:03
widze ze masz 2 komentarze i 2 ktore obrazaja innych, czy nie pora dorosnac i traktowac innych z szacunkiem ?
Pytalski
Pytalski 11.01.2021, 19:19
Skoro tak dobrze to dlaczego tak źle , że aż musiał ........
mieszkaniec Białej P.
mieszkaniec Białej P. 10.01.2021, 15:21
Panie Paszkowski? ...jak się czujesz po przeczytaniu komentarzy?
Krzysztof
Krzysztof 10.01.2021, 14:46
Żal dupę ściska PiSowskim padalcom. Pisowskie komuchy wyją, tzn. ze *** bolą. Jak by ktoś chciał sprawdzić to ukończył takie same studia jak np. Morawiecki, czy Tusk. I nawet podobne studia podyplomowe. A sprawdźcie PiSowskie komuchy co rozdawał prezydent duda pod kopalniami w czasie kampanii i Morawiecki jakie drożdżówki. Uczyli się się od najlepszych. Ciekawe jakim doświadczeniem wykazał Chodziński, zapewne leżał w szpitalu przemytnik fajek i handlarz nimi. A Igorek Dzikiewicz jakimi kompetencjami się wykazał? Bo sprzedawał samochody? To jest dyrektorem WORD. A taki kozioł dyrektor pogotowia, ten to już umysłowy analfabeta. Podpowiem ze wujek Google pokaże gdzie człowiek wcześniej pracował. Myśle, ze z doświadczeniem zawodowym przebija nie jednego z was dziesięć razy. No ale tak to jest jak boli ***. Wystarczy spojrzeć na oświadczenie majątkowe Paszkowskiego i ile zarabiał w poprzedniej firmie. Poniżej link: https://umbialapodlaska.bip.lu… jak widać w poprzedniej firmie zarobił od 1 stycznia 2019 r. Do 12 lutego 2019 roku prawie 30 tySięcy brutto. Chyba za darmo mu tego nie dali. Ciekawe czy wy komuchy pisowskie kidywkolwiek takie pieniądze zarabialiscie w prywatnych firmach.
Uczył Marcin Marcina
Uczył Marcin Marcina 13.01.2021, 13:32
A toś sobie wybrał przykłady jako punkt odniesienia do samooceny. Jedni drugich jesteście warci. Krytykujecie a robicie to samo. Obłuda w pełnej krasie. PIS , PO jedno .......
bobik
bobik 12.01.2021, 16:57
Jakoś bidnie w artykule o tym doświadczeniu zawodowym a to w sumie ważna rzecz . Wystękiwać o tym w komentarzach nie przystoi Po za tym jeżeli dorównywać to do lepszych a nie gorszych, bo to nijaka chluba
RLE
RLE 11.01.2021, 20:42
Mnie tylko żal pracowników PECu, a nie jakiegoś prezesa z nadania politycznego..... I z PiSem nie mam nic wspólnego z PO , czy z jakąkolwiek partyjką też..... Na nikogo nie licze , nie ma towarzyszy partyjnych we władzach , wiec sam na siebie robię, i nie czekam aż spadnie mi na głowe wice prezesostwo, a potem prezesostwo w miejskiej spółce. Tylko tyle :) A mogę miec na ten temat zdanie , bo to jest jednak miejska spółka, a nie prywatny folwark, a płacić za ogrzewanie i pensję prezesa muszę, bo nie mam jak na razie alternatywy.....
Chipek
Chipek 11.01.2021, 09:27
Może wypłacili mu zaległe za poprzedni rok
RLE
RLE 10.01.2021, 10:50
Jak tak czytam o prezesach w firmach prywatnych. Jeden pracował kilkanaście lat w firmie zanim został prezesem, drugi z członka zarządu na prezesa awansował po 3 latach ( pracując w branży od 30) . A w Białej Podlaskiej, można zaostać prezesem po 11 miesiącach pracy w branży z którą się nie miało żadnego związku
Wyobrażam sobie jak to musi być trampolina do kariery. Prywatne korpo już ustawiają się w kolejce i czekają na prezesa....
Powolne samookaleczanie
Powolne samookaleczanie 11.01.2021, 00:38
Panie decydencie przeginasz pan pa..ę . Tylko nie mów Pan , że to nie pańska decyzja. Bacz kim się pan otaczasz, w jakim celu to robisz i uważaj ażebyś sam sobie nie wytrącił oręża którym walczyłeś.
Łańcuszek szczzęścia
Łańcuszek szczzęścia 10.01.2021, 15:05
Mocodawca , tak jak poprzednicy, swoim człowiekiem zabezpiecza możliwość załatwiania różnych innych "mniejszych nominacji" w PEC, tudzież miekkiego lądowania dla ewentualnych spadochroniarzy. Obejrzyjcie się wstecz. Wszyscy mieli swoich "misiewiczów" , "brudzińskich" czy "błaszczaków". Wszyscy wytykają innym a sami robią dokładnie to samo
J23
J23 09.01.2021, 13:16
Stało się regułą powoływanie na takie stanowiska ignorantów .A swoją drogą to ciekawe jakie studia ma skończone ten gościu, oprócz płatnych kursów.
Barba Papa
Barba Papa 11.01.2021, 00:39
Skoro nie ma czym, to się nie chwalą.
Alojzy
Alojzy 09.01.2021, 00:46
Czy jest ktoś z pracowników w Pecu , co zechciałby w końcu pokazać człowiekowi jak wygląda węzeł ciepłowniczy . Bo na każdym zdjęciu biega w kasku i kamizelce po firmie jakby czegoś szukał i zastanawiał się czy to to , czy jednak nie. Zlitujcie się w końcu...
Graven
Graven 08.01.2021, 13:32
Bez wątpienia zna robotę od podszewki. Rozwieszając bieliznę na kaloryferze w mieszkaniu, w bloku , to można by rzec branża ciepłownicza nie jest mu obca. Zresztą, jeżeli kelner może być prezesem innej spółki , to i w tym przypadku nie można się specjalnie dziwić.
Wariat
Wariat 08.01.2021, 12:53
Jak za komuny tęgoszyi, krótkopalcy, wicie , rozumicie został preziem. Woda,ogrzewanie, śmieci wszystko w górę, ręce i nogi opadają i nie tylko.
realia
realia 08.01.2021, 10:57
Te Wasze wpisy nie nie dadzą, taką posadę trzeba dobrze wychodzić u władnych, a Wy za mało wazeliny walicie, chłop się cieszy i nie dziwne, bo taka fucha to nie lada wyzwanie, a dawno widać, że kwalifikacje są potrzebne u ludzi pracujących nie u prezesów itp. Zostaje tylko pogratulować prezesowi.
Boryna
Boryna 08.01.2021, 16:10
Skoro to jełopy wyjmowane co raz ze skrzyni stojącej w komorze, to czego im gratulować? Raczej współczuć pracownikom .
twardy
twardy 08.01.2021, 10:27
Ciekawe , o ile w górę pójda oplaty za wode i scieki?
Jan
Jan 07.01.2021, 22:53
Zgl ,wodkan ,zkm sami fachowcy gruntownie wykształceni z doświadczeniem ,aż miło.
kleks
kleks 07.01.2021, 20:34
Jak postawić gościa co obsługuje komputer w zakresie pisania , to i tak wypada "genialnie" w porównaniu z prezesem, który obsługę komputera zna z opowiadań swoich wnuków.
To spojrzenie
To spojrzenie 07.01.2021, 14:42
Że prezydent patrzy się jakby pierwszy raz w życiu widział węzeł ciepłowniczy to rozumiem i nawet mnie to nie dziwi, ale Prezes PEC
Ergo
Ergo 07.01.2021, 14:13
Doświadczenie ten człowiek ma, oj ma. W branży automatów do gier . Ha, ha , ha. Pozdrowienia od Fica , Sebuś. Jeśli nie pamiętasz, to chętnie przypomnimy. A później to już nadzwyczajna elitarność przedsięwzięcia czy też zajęcia. Rozdawanie pączków na ulicach :-). Ale jeśli nie może być w Białej lepiej, to niech będzie chociaż śmieszniej.
Semantyka
Semantyka 07.01.2021, 15:36
Znać , ukończył studia na kierunku automatyka albo jaka robotyka .Niech zgadnę politechnika........może jakiś kurs technika. Tak czy owak coś w nim tyka skoro taki niemantyka i nie klapa od śmietnika. Jednym słowem lisek , bystrzak , szprync, cwaniurka co się dorwał prezesurka. A że pączek w maśle pływa to i Chłop się nań porywa, bo wiadome wszystkim przecie , że wygody lubi dziecie. A dla gapiów morał taki , nie stresujcie się Chłopaki, jedzcie pączki ile wlezie, każdy może zostać preziem
Jan
Jan 06.01.2021, 19:51
To chyba jakiś żart .
Call Center
Call Center 06.01.2021, 17:24
A przeddyplomowo ukończył ....... ? Co ..... ? Bo nie doczytałem. Jeśli to nie tajemnica ..... ?
dartym
dartym 06.01.2021, 20:09
Tia...przedszkole i podstawówkę i raz był na korepetycjach. Na uj Ci ta wiedza?
Takie to ci te na uj studia
Takie to ci te na uj studia 06.01.2021, 23:52
Co racja to racja, na uj w ogóle pisać o tych studiach?. Na stronie SGH widnieją warunki przyjęcia ... " odpis dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów co najmniej pierwszego stopnia ......... Warunkiem kwalifikacji jest wypełnienie danych personalnych, dołączenie wszystkich wymaganych załączników oraz dokonanie wpłaty na indywidualne konto" O warunkach ukończenia nie pisze, bo nie ma o czym.
Tuzy ekonomii
Tuzy ekonomii 08.01.2021, 12:03
Za studia podyplomowe sie płaci więc wszyscy je kończą . Inaczej by nie płacili a uczelnia by nie miała zajęć, proste. Na SGH na niektórych nawet obrony pracy nie ma o tytule juz nie wspomnę . A, i wystarczy mieć licencjat.

Pozostałe