BMW rozstrzaskało fiata. Dwie osoby w szpitalu.

  • 12.01.2021, 08:00 (aktualizacja 12.01.2021, 12:31)
  • Marta Stefaniak
BMW rozstrzaskało fiata. Dwie osoby w szpitalu. fot. Kuba Pomoc Drogowa/KMP Biała Podlaska
Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu czołowym dwóch pojazdów. - Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego. - apeluje policja.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (12 grudnia) po godz. 6 na drodze wojewódzkiej między Lisami, a Dubowem. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW 18-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska, wyprzedzając ciężarówkę, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka fiatem. Za kierownicą drugiej osobówki siedział 61-letni mieszkaniec gminy Tuczna. - podkreśla kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W chwili zdarzenia kierowcy byli trzeźwi. Kierowca oraz pasażer fiata trafili do szpitala z obrażeniami.

Droga była zablokowana, a ruch odbywał się przez Dokudów i Czosnówkę. 

Marta Stefaniak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Spokoluz
Spokoluz 15.01.2021, 10:36
Niewątpliwie, wina jest tego który jechał nie swoim pasem. Należy zawsze przewidzieć odpowiedni zapas miejsca przy wyprzedzaniu. Jak nie ma pewności to trzeba jechać spokojnie. Nic nie usprawiedliwia smarkacza w BMW. To dobrze że kierowca z Fiata przeżył. Nie podają jaki jest jego stan na dzisiaj, bo Fiacik porządnie rozwalony. Zakręty i wzniesienia są wszędzie , ale rozum to towar deficytowy zwłaszcza w młodym wieku.
Kolega
Kolega 14.01.2021, 00:23
Szkoda chłopaka, sam Ciężko pracował na wymarzone auto, chwila nieuwagi, pośpiech, niestety stało się a wy zanim napiszecie pomyślnie... Naprawdę... Wyzywać i hejtować łatwo, ja osobiście znam człowieka wiem co w życiu przechodził (wiem że go to nie usprawiedliwia) popełnił błąd i to on poniesie konsekwencje nie wy, ważne że wszyscy żyją. Nie jesteście od wymierzania sprawiedliwość więc zakończcie gówno burze mistrze kierownicy zza komputera. Pozdrawiam
nbn
nbn 16.01.2021, 11:58
A ja go nie żałuje wcale, im szybciej zrozumiał jakim jest kierowcą tym lepiej wszystkim innym normalnie jeżdżącym. Często własnie spotykam takich mistrzów prostych, którzy wyprzedzają, lecąc na czołówkę i dzięki TYLKO TEMU, że przyhamuję , zjadę do lewej krawedzi jezdzni i zrobią to samo z przeciwka kierowcy, nie dochodzi do tragedii. To nie jego "umiejętności", ani "refleks" i "wspaniałe auto", tylko rozsądek innych sprawia, że nie dochodzi do wypadku. Do czasu
BMW- fan
BMW- fan 14.01.2021, 12:01
Wymarzone auto ???? To było jego wymarzone auto ????? Ha ha ha toż to jakiś stary ponad 15 letni siep, złom , i gruchot . Tą starą pordzewiałą pełnoletnią Betę nazywasz wymarzonym autem . Ciekawe kto dopuścił do ruchu tego skoszonego śruta ? Grat rozsypał się bo był cały żółty od rdzy , szpachli pełno i pospawany był z kilku Bet :) Już ten fiat lepiej wygląda po wypadku . Wymarzone auto ha ha ha ha Beta pełnoletnia wyklepana u jakiegoś Cześka czy Józka w stodole na klepisku .
Kolega
Kolega 14.01.2021, 14:13
Jeden marzy o Matizie inny o BMW jeszcze kto inny o fiacie, człowieku każdy jeździ tym na co go stać, chciał taki to taki kupił, czego nie rozumiesz? Ciekawe czym sam jeździsz i czy sam nazbierałeś na pierwszy samochód
Wojtas
Wojtas 14.01.2021, 11:03
Nieokiełznał BIEMDABLIJU taki miszcz kierownicy. Powinien miec dozywotnio zabrane prawo jazdy z mozliwoscia poruszania sie jedynie rowerykiem po polnych drogach.
Obserwator
Obserwator 12.01.2021, 20:36
Jeszcze jeden burak w BMW potencjalny morderca na drodze, wieśniak jeden, przecenił swoje i BMW możliwości. Może myślał że nauczy fruwać to auto? A teraz mamusia z tatusiem niech pomyślą sobie jakie narzędzie zbrodni kupili dziecku! Bo BMW dla jołopa dać, to tak jak brzytwę małpie!
julia
julia 13.01.2021, 19:22
Byles tam na miejscu i widziales co zrobil ten chlopak? Pilnuj moze swojego zycia a nie czyjegos. Taki z ciebie typowy polaczek ze sie zesrasz jak nie dogryziesz komus. Nie wiem czy mowi ci cos takie pojecie jak "wypadek" chyba nikt nie jedzie z mysla zeby kogos zabic. Pomysl 2 razy zanim cos napiszesz. Niby takiej tolerancji i wsparcia potrzebujecie w tej polsce a zamiast pomagac innym to jeszcze bardziej mu ***ie.
3234
3234 16.01.2021, 12:00
Typowy polaczek, to siedział w BMW, "dogryzł" niewinnemu kierowcy i ma szczęście, że nie skończyło się większą tragedią.
Grzegorz
Grzegorz 14.01.2021, 19:43
Dobrze powiedział. Jadąc samochodem odpowiadasz za to co zrobisz innym a samochód przy 70 km/h ma taką samą energię jak cały magazynek z kałacha. Każdy kto korzysta z samochodu bezrozumnie jest potencjalnym mordercą. PS nazwy własne pisze się z wielkiej litery.
Pokl
Pokl 12.01.2021, 17:50
Beta starsza niż właściciel xd
bialskizgred
bialskizgred 12.01.2021, 12:30
Czyżby rządowa kolumna zawitała w nasze strony? Seicento wręcz lgną do BMW :)
Rolnik
Rolnik 12.01.2021, 10:00
Najbardziej przez COVID ucierpieli ci przedsiębiorcy , pracodawcy wyzyskiwacze . Oby Lckdown potrwał jak najdłużej może być i do wakacji . Przedsiębiorcy wyzyskiwali ludzi płacąc im najniższe krajowe lub zatrudniając na jakieś śmieszne umowy. To teraz bardzo dobrze , że nie zarabiają . Niech płaczą . Ale i tak pewnie mają coś zaoszczędzone na czarną godzinę . Ale i te pieniądze , które ludzie na nich zarobili się skończą jak Lockdown potrwa do wakacji lub jeszcze dłużej . Bo idzie trzecia fala. Jak tak płaczą , że im źle to niech sprzedają swoje wille i kupują mieszkania w bloku a te pieniądze , które im zostaną niech na życie przeznaczą . Niech sprzedają swoje samochody i autobusami jeżdżą jak tak im źle . Dlaczego tego nie robią ??? Jak tak im źle to niech do roboty idą . Rolnicy potrzebują pracowników do pracy w oborach i chlewach mogą tam isć do pracy i przetrwać ten trudny okres.I jeszcze jedno !!!!!! NAJWARZNIEJSZE , o to mi chodziło ........ Dlaczego rząd chce pomagać przedsiębiorcom , pracodawcom ???? Dlaczego rozdaje nie swoją kasę ?????? Przecierz rząd ( państwo ) nie ma własnych pieniędzy ....... za pomoc przedsiębiorcom zapłacimy my podatnicy . Dlaczego z moich pieniędzy z moich podatków będzie się rozdawać jałumurznę przedsiębiorcom ?????? Dlaczego z moich podatków ma się ich utrzymywać ? Ich biznesy i rodziny ?
Katolik
Katolik 14.01.2021, 17:29
No i gitara . Obostrzenia mogą trwać i cały 2021 rok. Jak przedsiębiorcy nie mają pieniędzy to niech do pracy pójdą . Są ogłoszenia do pracy jako pomocnik na budowie . Mogą też butelki lub puszki zbierać po ulicach . Co mądrzejszy to może zatrudnić się na kasę do Biedronki . A jak otworzą się w czasie zakazu to się będzie zgłaszać ich na policję i do sanepidu . Zakaz musi być przestrzegany zgodnie z prawem.
JKM
JKM 14.01.2021, 11:56
Ja też się cieszę z tego koronawirusa . Wielu przedsiębiorców już upadło i wielu jeszcze upadnie . Wreszcie się za robotę wezmą a nie liczą aby tylko ludzie na nich robili . Zgadzam się płaca 2000 zl , umowa śmieciowa . Tak ludzi traktowali a sami auta za 50 tys albo i więcej . Dom za poł miliona a ludziom za pracę 2000 zł płacili . Też chciałbym aby lockdown potrwał jak najdłużej i jak najdłużej aby ich byyyyyyyyznesy były pozamykane .
fdd
fdd 14.01.2021, 05:36
Dlaczego z moich podatków rozdają na paosżyt+ ? Niech idą do pracy w polu nie na zasiłki liczyć. Przedsiębiorcy chociaż płacą podatki a patologia nie, tylko klepie dzieci bo to źródło utrzymania. A wy zacznijcie płącic ZUS nie KRUS
qaz
qaz 13.01.2021, 09:01
Społeczeństwo nie chce dopłacać do waszych pseudo rolniczych biznesów i krusów. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej się za was wezmą. Tobie osobiście życzę, żeby rząd potraktował cię w taki sam sposób jak biznesmenów. Poza tym nie podoba się u przedsiębiorcy możesz dalej w chlewni pracować. Nie masz kasy sprzedawaj ziemię, maszyny w czym problem ?
anonim
anonim 12.01.2021, 09:58
najgorszy odcinek, gdzie jest górka już nie jeden został strąbiony przy wyprzedzaniu pod tą górkę dalej spieszą się nie myśląc, że mogą kogoś skrzywdzić.
Łomazianin.
Łomazianin. 12.01.2021, 09:58
Jeżdżę tamtędy bardzo często, praktycznie codziennie. Na tym odcinku jest moment gdzie wszyscy wyprzedzają, o ile się oczywiście da. Widocznie kierowca BMW źle obliczył swoje wyprzedzanie. Natomiast winne są zawalidrogi, które jadą po tej trasie 75 km/h i musisz się wlec za takimi spowalniaczami przez całe kilometry, a na tej drodze jest bardzo dużo zakrętów i ciężko jest wyprzedzić.
Toja
Toja 14.01.2021, 10:51
Niewątpliwie, gdy się jedzie z Łomaz do Białej (albo odwrotnie) to trzeba bardzo szybko, bo się można spóźnić aż o 5 minut.
Jojo
Jojo 13.01.2021, 07:58
A gdzie ci pajacu się spieszy? Jadąc wieśniaku że swojej wsi do białej o ile szybciej przyjedziesz ? 2 minuty? Co w biedrze ci wykupią kurtki po 10zl? Takich pajaców jak ty powinno się tepic
julia
julia 13.01.2021, 19:27
tepic to powinno sie ciebie kolego. skad mozesz wiedziec jaka byla sytuacja? najpewniej tobie nic sie nie stalo ale no pewnie ze ty masz najwiecej do powiedzenia. bo ty rowniez jestes typowym polaczkiem ktory sie musi *** do kazdego bo inaczej to zyc nie moze. Zobaczymy jak ty sie rozbijesz, bede pierwsza do hejtowania ciebie:)

Pozostałe