Konkurs kolęd cieszył się zainteresowaniem. Wybrano laureatów

  • 12.01.2021, 14:21
  • Karolina Jaszczuk
Konkurs kolęd cieszył się zainteresowaniem. Wybrano laureatów fot. archiwum Mikrofon
Są już wyniki konkursu kolęd i pastorałek przeprowadzonego przez ośrodek kultury w Leśnej Podlaskiej. W sumie, w muzycznych zmaganiach on-line udział wzięło 31 osób.

Jury obradowało w składzie: Karolina Iwanowska, Agnieszka Szmurło, Małgorzata Michaluk oraz Marek Chmiel. Wybrali zwyciężców w kilku kategoriach wiekowych.

W grupie przedszkolnej pierwsze miejsce zajęły "Słoneczka" z z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Konstantynowie. Drugie miejsce uzyskały dzieci z Oddziału Przedszkolnego Dzieci Młodszych przy Szkole Podstawowej im. Kajetana Sawczuka w Komarnie-Kolonii, a trzecie Starsze Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Kajetana Sawczuka w Komarnie-Kolonii Oddział Przedszkolny.

W kategorii solistów najlepsza okazała się Laura Niemczyk. Kolejno drugie i trzecie miejsce zajęli Liliana Tłuczkiewicz oraz Szymon Ivancik. W tej samej kategorii wśród dzieci w wieku szkolnym najlepsza była Maja Wójtowicz. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Jaroszuk, a trzecie Hanna Wyrzykowska.

W kategorii uczestników od 10 do 18 lat pierwsze miejsce zajął zespół "Duecik plus", a drugie "Trio instrumentalne". Zmagania solistów tej grupy wiekowej wygrała Lena Sikora oraz Aleksandra Wójtowicz. Drugie miejsce zajęła Martyna Gregorczyk oraz Julia Tłuczkiewicz. Na trzecim miejscu znalazła się Ewelina Matejko.

Jury wyłoniło również zwyciężców w kategorii dorosłych. Pierwsze miejsce przypadło zespołowi "Marysieńki". Jako najlepszą solistkę wybrano Jadwigę Panasiuk.

Wszystkie wykonania laureatów można znaleźć w poście opublikowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe