Pod wpływem narkotyków uciekał przed policją

  • 13.01.2021, 09:29
  • Klaudia Michalak
Pod wpływem narkotyków uciekał przed policją fot. policja BMW obecnie stoi na policyjnym parkingu
Kierowca BMW będący pod wpływem narkotyków uciekał przed policją. Po kilkunastu kilometrach został zatrzymany przez policję po pościgu  Dodatkowo prowadził auto nie posiadając uprawnień.

Do zdarzenia doszło wieczorem w czwartek na “krajowej dwójce” w Międzyrzecu Podlaskim. - Kierowca zwrócił swoją uwagę policjantów przez brak posiadania tablicy rejestracyjnej. Mimo sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych dawanych przez policjantów kierowca nie reagował nawet, gdy policjanci byli na wysokości BMW i dawali znaki do zatrzymania się. Kierowca kontynuując jazdę znacznie  przyspieszył i kontynuował jazdę - podkreśla kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. 

Kontynuując jazdę kierowca stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Kierowcy byli zmuszeni do zjeżdżania na pobocze. Mimo to kierowca wciąż próbował uciec od policjantów aby uniknąć odpowiedzialności. Policji udało się zatrzymać kierowcę dopiero w miejscowości Sławacinek Nowy. 

Jak się okazało po zatrzymaniu kierowcą był 27-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna był trzeźwy, ale jego zachowanie wskazywało na to, że może być pod wpływem narkotyków lub innych środków odurzających. Potwierdził to przeprowadzony przez funkcjonariuszy test. Od 27- latka pobrano krew do badań na obecność narkotyków we krwi. Policjanci potwierdzili również, że kierowca prowadził auto bez uprawnień. W samochodzie oprócz kierowcy znajdowało się również dwóch pasażerów.

Mężczyzna usłyszał zarzuty oraz przyznał się do winy. O dalszym przebiegu sprawy zadecyduje sąd. Zgodnie z przepisami za te czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Kierowca odpowie także za dokonane wykroczenia.
 

Klaudia Michalak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Diabel
Diabel 18.01.2021, 20:11
W kryminale miałbyś już gwint zjechany
Marek
Marek 18.01.2021, 15:17
Naczelny strzelec BP
Buczer Wola
Buczer Wola 18.01.2021, 11:45
Pajac na gumce jeździ tym ulepem i rwie nastoletnie dziewczyny z okolic Białej 🤣
Dubaj Dubaj
Dubaj Dubaj 16.01.2021, 13:31
Pamiętam jak kiedyś na solo z nim wyszlem pod monopolowym to szybko go wyjaśniliśmy z chłopakami
Robert rs6
Robert rs6 16.01.2021, 13:27
Kiedyś spotkałem go na trasie fajne jazdy były dobre rajdy pozdro morda za to hehe aby do przodu wiadoomo nie ale ten później go spotkałem na stacji i trochę się zaniepokoilem bo chodził ludzi zaczepiał pytał czy parę złoty mu nie dorzucą bo do ropy mu brakuje
Przerażający
Przerażający 16.01.2021, 12:55
Gdzie są papiery? Czekamy na białko
Zurom
Zurom 16.01.2021, 11:48
Białko? Na gębę poszedłeś dziuro bedziesz dojechany
Zakapior
Zakapior 15.01.2021, 12:12
Denciak ma wypisany wyrok w kryminale, przypalowiec jakich malo
AZS
AZS 15.01.2021, 12:10
Będzie płakać jak pod cela ratlerek ;)
Pies
Pies 15.01.2021, 10:22
W Białej ma już wydany wyrok dziurawiec miał siedzieć a na wolce lata
Radek
Radek 15.01.2021, 10:07
Mój ojciec chwilę z nim siedział na brzeskiej pod celą. Mówił że pierwsze dni wyroki płakał jak dziewczynka cwaniaczek :DDD
Bialczanka
Bialczanka 14.01.2021, 13:57
Nie znam osoby, ale ciesze sie ze go zlapali. Jezdzil jak wariat po miescie nie patrzyl na żadne przepisy. Czemu u nas w BP nie byl zatrzymany za brak tablic? Bo jezdzil juz bardzo dlugo ja go czesto widzialam.
Buczer Wola
Buczer Wola 14.01.2021, 13:39
Jesteś schowany do wora
glut z nosa BMW
glut z nosa BMW 14.01.2021, 16:12
Całe życie zasmarkany chodził z glutem pod nosem . Tą beemką jak jeździł to też mu glut wisiał z nosa :)
Adi
Adi 14.01.2021, 11:18
Czy to Marcel? Ten tanczerz?
Wajr
Wajr 14.01.2021, 11:07
Takich mamy kozakow na polodniowym podlasiu, auto taty paszport polsatu, piasek wglosnikach koko dzambo i do przodu. Elo mordo
obserwator
obserwator 13.01.2021, 19:41
Z utesknieniem czekam na final tej sprawy . Nie odsiedzial jeszcze wczesniejszego wyroku a tu nastepne bingo .Ale jak sie robi takie salta to ktos pilnuje tego interesu ,kto ? Wyrapaty wie ze nic mu nie zrobią bo za duzo wie i tyle . Ile moze dostac teraz ??? - kolejny smieszny wyrok .
Obserwator
Obserwator 14.01.2021, 12:13
A za co dostał wcześniejszy wyrok ?
Widziałem jak tym Bmw jeździł po mieście,wariat. Ciekawe jakie ma plecy że mu nic nie robia? Ale chyba teraz nikt już nie pomoże
Bmw
Bmw 14.01.2021, 14:20
Zaraz znowu wyjdzie i bez prawka na oczach bedzie jezdzil
Perez