Ruszył konkurs rodzinny "Moja opowieść"

  • 14.01.2021, 16:51 (aktualizacja 15.01.2021, 14:28)
  • Natalia Laszuk
Ruszył konkurs rodzinny "Moja opowieść" fot. Archiwum
Celem konkursu jest popularyzacja książek i czytelnictwa, rozwijanie aktywności i kreatywności twórczej dzieci oraz wzmocnienie więzi międzypokoleniowych.

Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach zaprasza do udziału w konkursie literacko-plastycznym pt. "Moja opowieść" na kartach teatru Kamishibai. W konkursie mogą brać udział dzieci oraz rodzice i inni członkowie rodziny. W konkursie chodzi o to, aby stworzyć ilustrowane karty z tekstem na odwrocie do obrazkowego teatru. 

Opowiadania kamishibai mogą być tworzone indywidualnie, w parach, lub rodzinnie. Mogą one powstawać w oparciu o przeczytaną książkę, oryginalne pomysły i przeżycia.

Konkurs trwa do 31 stycznia.  Podpisane prace należy przynieść do Gminnej Biblioteki Publicznej w Łomazach lub wysłać na adres e-mail [email protected]

Więcej informacji na facebooku na profilu Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach. 

Natalia Laszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe