Zawiozą na szczepienie

  • 16.01.2021, 19:04
  • Magda Osipowicz
Zawiozą na szczepienie Fot. Archiwum Władze miasta Biała Podlaska pomogą chorym i niepełnosprawnym dojechać na szczepienie
Władze miasta Biała Podlaska zorganizowały darmowy transport do punktu szczepień przeciwko SARS-CoV-2 osobom schorowanym oraz niepełnosprawnym.

Z pomocy w dotarciu do punktu szczepień mogą skorzystać osoby niepełnosprawne o znacznym stopniu niepełnosprawnosci o kodzie N lub R lub odpowiednio z I grupą w/w schorzenia. Również osoby, które  mają problem z samodzielnym dotarciem na szczepienie mogą liczyć na wspomnianą pomoc. Szczegóły i zapisy możliwe są pod całodobowymi numerami telefonów : 986 (straż miejska) oraz 508 290 139 lub u Referata Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, w godz. 7:30-15:30 - 83 341 68 21. W celu umówienia się zalecany jest kontakt na minimum 3 dni przed wyznaczoną datą szczepienia. 

Magda Osipowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe