Zagrali koncert. Prezydent wręczył stypendia artystyczne

  • 18.01.2021, 13:51 (aktualizacja 18.01.2021, 14:01)
  • Karolina Jaszczuk
Zagrali koncert. Prezydent wręczył stypendia artystyczne fot. BCK24 - Bialskie Centrum Kultury (fb)
Wydarzenie można było oglądać w internecie. Podczas koncertu "Chwilki" i "Brevisa" włodarz miasta wręczył stypendia artystyczne najbardziej uzdolnionym. Otrzymały je trzy osoby.

W sobotę (16 grudnia) Bialskie Centrum Kultury zorganizowało koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu wokalnego "Chwilka" pod kierownictwem Ireneusza Parafiniuka oraz studia wokalnego "Brevis" kierowanego przez Krzysztofa Olesiejuka. Wydarzenie odbyło się w formie on-line.

Podczas koncertu Michał Litwiniuk, prezydent miasta wręczył stypendia artystyczne najbardziej uzdolnionej młodzieży. Nagrody w wysokości 1500 złotych otrzymały Oliwia Spychel, Zuzanna Rudzka oraz Lilianna Rudzka.

Karolina Jaszczuk

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe