Ścieżka będzie dostępna nie tylko dla podopiecznych ośrodka

  • 19.01.2021, 07:48
  • Karolina Jaszczuk
Ścieżka będzie dostępna nie tylko dla podopiecznych ośrodka fot. archiwum
Ośrodek pozyskał już dofinansowanie na zakup ścieżki edukacyjno-rekreacyjnej dla młodzieży i dzieci nie tylko z placówki. Potrzebują jednak jeszcze wsparcia finansowego.

Na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu pojawi się wkrótce ścieżka edukacyjno-rekreacyjna z parkiem linowym. Będzie składała się z siedmiu przystanków prezentujących walory przyrodnicze i historyczne. Ma być dostępna dla podopiecznych jak i miejscowej młodzieży oraz dzieci.

Ośrodek pozyskał na ten cel 30 tys. złotych dofinansowania z programu "Moja Mała Ojczyzna IV edycja". - Niestety wystarczą one na pokrycie tylko części wydatków związanych z projektem. Dlatego zwracamy się do wszystkich, którzy chcieliby wspomóc tę wspaniałą inicjatywę, o wsparcie finansowe. Niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że wokół nas jest wielu życzliwych i wspaniałomyślnych ludzi. Mamy nadzieję, że i tym razem będziemy mogli na Was liczyć. - czytamy na stronie SOSW w Zalutyniu.

Datki można wpłacać na rachunek numer 32 8037 0008 0130 1094 2000 0010 z dopiskiem Stowarzyszenie Społeczno – Oświatowe „Żyć Godnie” w Zalutyniu, Zalutyń 25, 21 – 530 Piszczac, KRS 0000106913.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe