Mieszkaniec gminy Łomazy wydał swoją poezję

  • 21.01.2021, 11:28 (aktualizacja 21.01.2021, 15:13)
  • Natalia Laszuk
Mieszkaniec gminy Łomazy wydał swoją poezję FB: Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Łomazach ze swoją poezją.
Publikacja zawiera około 90 wierszy z lat 2010-2020, których tematyka związana jest głównie z naszym istnieniem i postrzeganiem świata. Już teraz tomik poezji można kupić stacjonarnie i online.

Gminna Biblioteka Publiczna wzbogaciła się o kolejną pozycję w dziale Poezja.  Nowe dzieło to tomik "NIENAJEDZONY ŚWIATŁA'' RYSZARDA BIELECKIEGO - wieloletniego dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Łomazach.

Książkę można już wypożyczyć w Łomaskiej bibliotece. Osoby chętne do posiadania na własność mogą zakupić ją w księgarniach stacjonarnych lub internetowych na terenie całego kraju. Książka dostępna jest również w całej Europie i na innych kontynentach świata.

W najbliższych sprzyjających okolicznościach Biblioteka planuje zorganizować wieczór autorski z Panem Ryszardem Bieleckim.

 

Natalia Laszuk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łomaziak
Łomaziak 23.01.2021, 20:55
W tym GOKu od lat nic się nie dzieje a dyro wydaje swoje przemyślenia. Potrzebny tam powiew świeżośći. Kultura w Łomazach umarła już dawno.

Pozostałe