To oni pomagają w tych trudnych czasach

  • 26.01.2021, 10:09 (aktualizacja 26.01.2021, 11:37)
  • Natalia Laszuk
To oni pomagają w tych trudnych czasach fot. Michał Litwiniuk (fb) Prezydent miasta z panią Bogumiłą.
Wsparcie i pomoc innych osób w czasach pandemii jest bardzo ważne. Prezydent miasta podziękował im za opiekę nad najbardziej potrzebującymi.

Miasto Biała Podlaska w codziennych działaniach usprawnia wsparcie dla osób starszych, chorych i z niepełnosprawnościami. Michał Litwiniuk, prezydent miasta podziękował za opiekę nad najbardziej potrzebującymi Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, całemu zespołowi z dyrekcją - Ewą Borkowską i Kamilem Węglińskim na czele.

W dzisiejszych czasach kolejną ważną formą wsparcia są pakiety środków ochronnych przekazywane seniorom, osobom schorowanym oraz z niepełnosprawnościami, którym Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej świadczy usługi opiekuńcze. Taki pakiet składa się z rękawiczek i maseczek jednorazowych, masek wielorazowych oraz płynu do dezynfekcji rąk.

Michał Litwiniuk spotkał się też osobiście z Bogumiłą i jej synem Markiem, którym przekazał taki pakiet.

 

 

 

Natalia Laszuk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Haha
Haha 27.01.2021, 18:04
Za to nie podziękował tym, ktorzy te domy odwiedzają:D
Janusz z Milo
Janusz z Milo 27.01.2021, 08:38
Dbanie o starszych, słabszych, w tym naszych rodziców jest świętym obowiązkiem a lansowanie się przy okazji to zwykłe ku.. two polityczne. Szczera pomoc jest bezinteresowna , wynika z miłości do drugiego człowieka , nie potrzebuje poklasku. Takie sytuacje są sprawdzianem charakteru i świadczą o prawdziwych intencjach człowieka.
70 000 000
70 000 000 27.01.2021, 21:16
He he zobaczysz przed następnymi wyborami: my dbamy o najstarszych, godziny seniorów, szczepienia w pierwszej kolejności itp. itd. To będzie dopiero lans. Wazelinę będzie trzeba dostarczać tankowcem przez przekop Mierzei a później polskimi samochodami elektrycznymi wprost do stolicy.
Wariat
Wariat 26.01.2021, 17:37
Panie Prezydencie niech Pan głowy sobie nie łamie i czasu nie traci na drobiazgi, ja z chęcią rozniosę te maski i płyny, oczywiście społecznie. Tak oto wygospodaruje Pan , prawdziwy włodarz z sercem i głową na karku pełną pomysłów i inicjatyw, czas by zbilansować i obniżyć opłaty, może nawet jak ściąć koszty funkcjonowania Magistratu! Poddam jeszcze pod rozwagę pomysł by zlikwidować tą Straży Wiejskiej, a za oszczędności poprawić na przykład Sidorską po przejeździe której, ostatnio, straciłem kołpaki i zaczęło mi w zawieszeniu stukać, przez co musiałem zawiesić opłaty i pokryć koszty naprawy.
Remek
Remek 26.01.2021, 15:22
Brawo Panie prezydencie.. Dobra robota. Wkoncu prawdziwy wlodarz z sercem i glowa na karku pelna pomyslow i inicjatyw
To żadna nowość
To żadna nowość 27.01.2021, 13:12
Żeby ludziom pomagać to nie trzeba mieć pomysłów . Po prostu pomagaj ale nie w godzinach urzędowania. Ludzie potrzebują pomocy nie od dzisiaj . Idź po pracy do ludzi potrzebujących i pomagaj. W godzinach pracy wykonujesz swoje obowiązki. Lans powinien być po godzinach a nie na koszt podatnika , to nie uczciwe. A nieuczciwy człowiek to po prostu nieuczciwy i basta
Paltocika nie poprosili zdjąć
Paltocika nie poprosili zdjąć 26.01.2021, 22:20
Dzialaia pod publikę.Robota dobra , owszem ale czy intencje szczere? Robic dobrze to jedno ale chwalić sie tym do czego wcześniej sie zobowiązaliśmy , na prawo i lewo i wykorzystywać do tego najsłabszych, często nieświadomych ........................mam watpliwość.
Gebels
Gebels 26.01.2021, 14:51
Nie, no widzę, że nasz prezydent uczy się od premiera świetny marketing,
Bielfer