Oddadzą krew. Nauczą też innych pierwszej pomocy

  • 26.01.2021, 11:26 (aktualizacja 26.01.2021, 11:39)
  • Natalia Laszuk
Oddadzą krew. Nauczą też innych pierwszej pomocy fot. Archiwum Straż pożarna.
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Strażacy nie tylko oddadzą swoją krew, ale także będą uczyć jak pomagać innym.

OSP KSRG Sławacinek Stary organizuje zbiórkę krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Terebelskiej 57-65 w Białej Podlaskiej w dniu Finału WOŚP. Krew można oddawać od 9 do 14. Mile widziani będą również ozdrowieńcy, aby oddać osocze. 

Strażacy dodatkowo od godziny 15 będą pokazywać i uczyć pierwszej pomocy pod hasłem programu WOŚP "Ratujemy i uczymy Ratować!". Znajdziecie ich w Urzędzie Miasta Biała Podlaska. 

 

Natalia Laszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe