Chcą promować lokalną kulturę i historię

  • 02.02.2021, 14:07
  • Karolina Jaszczuk
Chcą promować lokalną kulturę i historię fot. archiwum
Rusza projekt "Łomaski Festiwal Kultury Ludowej" mający na celu promocję lokalnego dziedzictwa historycznego i kulturowego. Mogą wziąć w nim udział twórcy, zespoły oraz organizacje.

Gminny Ośrodek Kultury zachęca twórców, zespoły ludowe oraz koła gospodyń wiejskich do udziału w projekcie pod nazwą "Łomaski Festiwal Kultury Ludowej".

Aby zgłosić swój udział należy wypełnić ankietę, którą znaleźć można w poście na facebookowej stronie GOK. Prace i osiągnięcia przedstawione zostaną na stronie, a sam twórca czy też organizacja wpisana do Katalogu Twórców Ludowych gminy Łomazy, który zostanie wydany w formie papierowej i bezpłatnie udostępniony.

Ankiety wraz z fotografiami, filmami oraz tekstami należy przesłać na adres e-mail [email protected] lub dostarczyć osobiście do Gminnego Ośrodka Kultury w Łomazach.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod numerem telefonu 83 341 70 13 oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Łomazach.

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe