Zmarła osoba z powiatu. Przyjęła szczepionkę na COVID-19

  • 06.02.2021, 09:40
  • Marta Stefaniak
Zmarła osoba z powiatu. Przyjęła szczepionkę na COVID-19 fot. pacjent.gov.pl
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o zgonie kobiety, mieszkanki powiatu bialskiego po szczepieniu na COVID-19. Niestety w raporcie nie podano więcej danych. Jest to 10 zgon osoby zaszczepionej w Polsce. Jednak żaden nie jest potwierdzony, że miał związek z podaniem preparatu.

W raporcie o niepożądanych odczynach poszczepiennych na 1249 przypadków 3 dotyczą powiatu bialskiego i jeden Białej Podlaskiej. Jeden z przypadków dotyczy mężczyzny. Dwa z nich dotyczą zaczerwienień i bóle ręki, jeden epizod hypotoniczno-hyporeaktywny oraz jeden zgon kobiety, mieszkanki powiatu bialskiego. Ministerstwo Zdrowia nie podaje jednak więcej szczegółów dotyczący zgonu. Nie wiadomo również, co było dokładnie  jego przyczyną. Wiadomo, że została kobiecie podana szczepionka.

W Polsce podano już ponad 1,5 mln dawek szczepionki na COVID-19.

Marta Stefaniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
SDSk
SDSk 08.02.2021, 18:40
10 osób na 1 500 000? 0,00067%. Przecież siłą rzeczy jakaś część z tej grupy musiała umrzeć przez ten ponad miesiąc. Statystycznie niemożliwe jest, aby nikt spośród nich nie umarł.
jjo
jjo 08.02.2021, 14:52
No i umarła - tylko na podstawie czego przypisuje się, że to przez szczepionkę ? Są wyniki sekcji zwłok ? A może miała covid i dostając szczepionkę miała za dużo tego wirusa co w konsekwencji spowodowało zgon. Nikt nie zna prawdy a antyszczepionkowcy wykorzystują fakt dla swoich celów i odwrotnie. Nie wiesz nie komentuj.
Śmiercionka
Śmiercionka 08.02.2021, 10:09
Dziś jeśli ktoś niezaszczepiony umrze to oczywiście powodem jest Covid, choćby był już staruszkiem i miał inne choroby.
Ale jeśli zaszczepiony umrze, to szczepionka nie ma nic do tego.
do Minos
do Minos 07.02.2021, 08:35
To się nie szczep !!!! Skąd wiesz co było powodem śmierci tej kobiety ?!?!? A zapomniałem ... jestem po drugiej dawce.
Paweł
Paweł 07.02.2021, 06:08
ludzie tak bardziej wierzą TV i "autorytetom" jak "prof." Horban czy Simon, że przyjmują te niesprawdzone eksperymentalne "szczepionki"...
JP100%
JP100% 06.02.2021, 23:28
Bezobjawowy wirus... i równie bezobjawowa jest Twoja inteligencja miernoto ;)
Barbara
Barbara 06.02.2021, 22:22
Ile ta osoba miała lat ?
Piotr
Piotr 06.02.2021, 18:08
32 zgony tuż po szczepionce na COVID-19 - ministerstwo wie tylko o 10 przypadkach...
KL
KL 06.02.2021, 12:45
Czy to ma jakiś związek ze szczepionką? Może ma, może nie ma. Ludzie będą umierać, po podaniu szczepionki, a śmierć może być zbiegiem okolicznosći, które od razu podłapią chorzy psychicznie internetowi"eksperci " od "depopulacji w Afryce"
Piotr
Piotr 08.02.2021, 01:37
co już nawet ministerstwu nie dowierzasz, KL - wyznawco Covida-19!? po co ta nienawiść do prawdy, i po co obrażanie chorych psychicznie? w ogóle po tonie wpisu Twojego sądzę, że to niekoniecznie ci eksperci mają kłopoty z psychiką (choroba taka jak inne - nie powód do hejtu..) życzę Ci KL - zdrowia, szacunku dla innych, naukowego trzeźwego podejścia do rzeczywistości
andy
andy 08.02.2021, 10:20
za duzo literatury i filmów science -fiction wplywa na psychike gosciu!
Piotr
Piotr 08.02.2021, 18:02
Tylko co ten Twój ostatni komentarz ma do sedna tematu? literatura, filmy.. może jeszcze " hemoglobina, dwutlenek węgla"?. ;) miałem rację co do Twego stanu zdrowia... mimo wszystko życzę zdrowia..
Minos
Minos 06.02.2021, 10:21
Ja nigdy nie przyjmę szczepionki chodźby niewiem co.....głupota jest że ludzie się szczepią.....
andy
andy 07.02.2021, 17:00
Glupotą jest ,ze ludzie jeszcze tak myslą w XXI w.
Piotr
Piotr 08.02.2021, 01:27
"nowoczesny" andy! lepiej żyć długo i byś zdrowym chociażby w Średniowieczu, niż chorym i trupem w XXI w. ...
andy
andy 08.02.2021, 10:18
mysl tak dalej to dlugo nie pozyjesz
Anetka z Kopytowa
Anetka z Kopytowa 06.02.2021, 12:56
Ja to już nawet psa nie szczepię. Głupota, że ludzie szczepią psy. Mój jest trzymany w zamknięciu i jest wściekły gdy dzieci za płotem idą do szkoły.
kaka
kaka 06.02.2021, 11:32
Głupotą jest że twój bezpodstawny "wpis" tutaj umieszczono !!!!!!!!!!!!!
Piotr
Piotr 08.02.2021, 01:24
to ty głupoty wypisujesz, cenzorze!!!

Pozostałe