Miasto "Wspiera Seniora"

  • 11.02.2021, 14:52 (aktualizacja 11.02.2021, 18:20)
  • Karolina Rojek
Miasto "Wspiera Seniora" fot.archiwum
Program "Wspieraj Seniora" będzie realizowany w pierwszym kwartale tego roku przy współpracy z bialskim Centrum Integracji Społecznej.

Program adresowany jest do seniorów powyżej 70. roku życia, którzy pozostaną w domu w związku z zagrożeniem zakażenia Covid-19 oraz osób poniżej 70. roku życia, które nie mają możliwość zrealizować we własnym zakresie niezbędnych potrzeb, które mogą wynikać ze stanu zdrowia oraz sytuacji rodzinnej i społecznej. 

Seniorzy będą mogli liczyć na pomoc w postaci dostarczenia zakupów, załatwienia drobnych spraw urzędowych, wyprowadzania psa oraz dostarczenia ciepłych posiłków.

Potrzebujący mogą zgłaszać się na specjalną ogólnopolską infolinię pod numerem 22 505 11 11 lub bezpośrednio do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej na numer 83 343 33 50.

Karolina Rojek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe