Powiatowy przegląd wielkanocny przeniesiony do internetu

  • 16.02.2021, 11:59
  • Karolina Jaszczuk
Powiatowy przegląd wielkanocny przeniesiony do internetu fot. archiwum
Coroczny Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych odbędzie się w zmienionej formie ze względu na epidemię. Wszystkie atrakcje będzie można zobaczyć w internecie.

VII Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych w Sosnówce odbędzie się 21 marca o godzinie 14. Wydarzenie będzie transmitowane na facebookowych stronach GOK Sosnówka oraz Gminy Sosnówka. W ramach przeglądu wybrana zostanie najpiękniejsza palma oraz pisanka. Zobaczymy również Przegląd Pieśni Wielkopostnej.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonu 83 379 30 57 i 696 033 448, a także pisząc na adres mailowy [email protected] Regulamin oraz karty zgłoszeniowe do konkursów można znaleźć na stronie gminy.

Organizatorami są: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce.

 

Karolina Jaszczuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe