Zobacz, jak będzie wyglądał stadion

  • 22.02.2021, 11:06
  • Karolina Rojek
Zobacz, jak będzie wyglądał stadion fot. fb Michał Litwniuk
Została przedstawiona wizualizacja trzeciego i ostatniego etapu budowy miejskiego stadionu. Jego założenia wpisują się w strategię rozważnego gospodarowania funduszami miejskimi.

Budowa zakłada zadaszoną trybunę zachodnią, dostosowanie dla  potrzeb osób z niepełnosprawnościami, trybunę dla kibiców gości z oddzielnym wejściem i parkingiem, halę sportową z łącznikiem ze szkołą i internatem, kolejny parking na 170 aut, dodatkowe miejsce do treningów i rozgrzewek.

Karolina Rojek

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu https://www.bp24.pl/. Redakcja portalu bp24.pl z siedzibą w Białej Podlaskiej jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dzwon
Dzwon 24.02.2021, 10:28
Zawsze będzie można rozbudować. Byle była kasa np. z biletów lub sponsorów. Boniek jest aktualnie do wzięcia.
Legionista
Legionista 24.02.2021, 07:58
przypominam, że poprzedni Prezydent chciał zostawić swój pomnik, zatrudnił firmę z kapitałem zakładowym 130 tysięcy złotych, która nie wybudowała żadnego stadionu na który wygrała przetarg. Megalomania poprzednika zadłużyła by miasto na 50 mln, bo Stefan chciał na to wziąć kredyt. A dla 300 kibiców nie ma po co budować takiego wielkiego stadionu. Dobrze ze tego stadionu nie buduje poseł Sasin, pewnie znowu by przeje..ł kasę. Utrzymanie stadionu w poprzedniej wersji kosztowało by 100 tysięcy miesięcznie. Grodecki mówi o koncertach organizowanych na stadionie, a kto tu przyjedzie? Popisał się Stefaniuk z Trampkiem organizujący koncert disco lat 90 na lotnisku, miało być 15 tysięcy ludzi, skooter itd. a raptem bilety kupiło 1000 osób i potem rozdawali za darmo. Niech kibice szukają sponsora generalnego a nie klub się opiera na spółkach miasta i paru zapaleńcach, którzy mają firmy, a są byłymi piłkarzami. Druga liga - hahahahahaha za co, z kim? Urząd Miasta finansuje piłkę nożną młodzieżową a nie seniorską, Podlasie powinno płacić za wynajem stadionu na mecze, tak jak to jest w normalnych miasta. Widać kibiców jak trzeba było odśnieżać boisko ze sztuczną nawierzchnią. Najlepiej narzekać....
nie do końca
nie do końca 25.02.2021, 12:53
Mała pomyłka, urząd miasta finansuje wszystkie kluby sportowe, które złożą wnioski, chyba, że któryś nie przejdzie, ale podlasie finansuje
Tulipan
Tulipan 24.02.2021, 07:44
Co robią te klowny z cyrku i pajace? Sacew, Klaudek, Dżudżo?
Mafia Terespol
Mafia Terespol 24.02.2021, 11:20
W Terespolu pod Biedronką rządzą. Jak za starych dobrych czasów. Teraz trzęsą parkingiem pod Biedronka. Odprowadzają wózki klientów, zbierają butelki i piją belbelochy i denaturat. A sacew to też na cmentarzu rządzi i sprząta.
As
As 23.02.2021, 19:42
Jak widzę te wizualizacje to cieszę się, że Prezydent Litwiniuk nie buduje autostrady do Białej bo jak nic na A2 byłby ruch wahadłowy.
white law
white law 23.02.2021, 08:32
Na ten stadion to przychodzi pare pijaków.
Noico
Noico 22.02.2021, 21:40
Będzie piękny jak ta nora pod torami.
ab71
ab71 22.02.2021, 19:54
To coś co pan Litwiniuk nazywa stadionem a jest jedną trybuną za 21 mln bez zaplecza i to się nadaje do CBA ! Przypominam że 1 wersja miała 4 trybuny na 7,5 tys widzów i kosztowała 43 mln .
Kulfon
Kulfon 22.02.2021, 19:17
Zdjecia wrażeń nie robią a w rzeczywistości będzie jeszcze slabiej
Stefan
Stefan 22.02.2021, 18:48
A jak przyjedzie Legia... to gdzie te 10 tysięcy ludzi się zmieści ?!?!?!?
white law
white law 23.02.2021, 08:30
Chyba jak ci się przysni
kaka
kaka 23.02.2021, 19:00
Nie znasz, to się nie "wypowiadaj" !!! Tyle ludzi było na tym stadionie w 1977 czy 78 roku !!!!!!!!!!!!! AZS przegrał tylko 0:1
kali
kali 22.02.2021, 15:32
A miał być taki amerykański !!!! A gdzie trybuny dookoła ?!?!?!?
waldek
waldek 22.02.2021, 12:52
aż trudno uwierzyć, że to może być realne

Pozostałe